Logowanie Rejestracja
Konferencja biznesowa dla lekarzy w województwie świętokrzyskim

Strona główna Wiadomości Konferencja biznesowa dla lekarzy w województwie świętokrzyskim Konferencja biznesowa dla lekarzy w województwie świętokrzyskim

Konferencja biznesowa dla lekarzy w województwie świętokrzyskim

Biuro Rachunkowe Biurex Sp. z o. o. zaprasza na czwartą konferencję skierowaną do lekarzy prowadzących indywidulaną praktykę lekarską oraz niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 2 grudnia 2014
Zobacz więcej:

 

Konferencja obędzie się 24 stycznia 2015 r. pt. „Wykonywanie zawodu lekarza w ramach działalności leczniczej – aspekty podatkowe i prawne” w Kielcach ul. Zakładowa 1 w Centrum Kongresowym (Sala Beta) Targów Kielce.


Celem konferencji jest prezentacja najkorzystniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej przez lekarzy oraz przedstawienie zmian w prawie podatkowym jakie obowiązywać będą w nowym roku. Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z elektroniczną dokumentacją medyczną, z ochroną danych osobowych oraz tajemnicą lekarską. Uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytanie, jak przekazać gabinet lekarski w spadku czy darowiźnie.


Doradca podatkowy Michał Cielibała odniesie się do zmian w prawie podatkowym jakie czekają nas w 2015 roku, przedstawi najkorzystniejsze formy prowadzenia działalności przez lekarzy, prawnik Tomasz Gzela udzieli odpowiedzi na pytanie jak przekazać gabinet lekarski, w spadku czy darowiźnie?. Zostaną też poruszone kwestie związane z tajemnicą lekarską oraz ochroną danych osobowych.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie: www.konferencja.biurex.pl, zgłoszenia przyjmowane będą do 20 stycznia 2015 r.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Konferencja biznesowa dla lekarzy w województwie świętokrzyskim

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.