Logowanie Rejestracja
Kasomat z nominacją do prestiżowego Medalu Polskiej Przedsiębiorczości

Strona główna Wiadomości Kasomat z nominacją do prestiżowego Medalu Polskiej Przedsiębiorczości Kasomat z nominacją do prestiżowego Medalu Polskiej Przedsiębiorczości

Kasomat z nominacją do prestiżowego Medalu Polskiej Przedsiębiorczości

Od początku działalności, Kasomat dba o wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów. Potwierdzeniem jest nominacja firmy pożyczkowej do prestiżowej nagrody Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 lipca 2015
Zobacz więcej:

 

Firma pożyczkowa godna zaufania

 

Obecność marki Kasomat wśród firm nominowanych do zaszczytnego wyróżnienia (wręczane przedsiębiorstwom z sektora bankowego i pożyczkowego aktywnie działającym na polskim rynku finansowym) po raz kolejny pokazuje, że firma cieszy się zaufaniem wśród pożyczkobiorców. Medal Polskiej Przedsiębiorczości zostaje przyznany po szczegółowej weryfikacji i ogólnopolskich badaniach rynku, które prowadzi Kapituła Nagrody. Laureaci nagrody mogą posługiwać się godłem Instytucji Finansowej Roku 2015 roku, co potwierdza ich rzetelność, działanie zgodnie z normami prawnymi oraz zapewnienie klientom dostępu do produktów skrojonych na miarę ich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Znalezienie się Kasomatu w gronie nominowanych do wyróżnienia Medalem Polskiej Przedsiębiorczości potwierdza to, że firma świadczy najwyższej jakości i związanych w zakresie udzielania pożyczek drogą internetową. Pokazuje także regularnie zwiększającą się satysfakcję pożyczkobiorców, którzy wybrali bezpieczne krótkoterminowe zobowiązanie finansowego właśnie od Kasomatu. Nominacja jest dla marki również motywacją do jeszcze cięższej i efektywniejszej pracy nad rozwojem biznesu i oferty, aby przybywało zadowolonych klientów.

 

 


Kasomat – mikropożyczki online


Kasomat należy do małego grona firm pożyczkowych działających dzięki wyłącznie polskiemu kapitałowi (jest częścią spółki Surat z siedzibą w Poznaniu). Marka umożliwia uzyskiwanie krótkoterminowego wsparcia finansowego w postaci mikropożyczki online w kwocie od 100 do 1000 zł i z okresem spłaty do 30 dni. Kasomat wyróżnia przejrzystość zasad udzielania finansowania, rzetelna i kompetentna obsługa oraz prosty proces ubiegania się o dodatkowe pieniądz. Kasomat został posiada certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine", a w czerwcu 2015 roku uzyskał również Certyfikat Etyczny wydawany przez Konferencje Przedsiębiorstw Finansowych za stosowanie przez przedsiębiorstwo praktyk biznesowych w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Kasomat z nominacją do prestiżowego Medalu Polskiej Przedsiębiorczości

Ranking chwilówek lipiec 2015
Zobacz następny artykuł:
Ranking chwilówek lipiec 2015
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.