Logowanie Rejestracja
Kasomat odpowiedzią na nagłą potrzebę gotówki

Strona główna Wiadomości Kasomat odpowiedzią na nagłą potrzebę gotówki Kasomat odpowiedzią na nagłą potrzebę gotówki

Kasomat odpowiedzią na nagłą potrzebę gotówki

Zima to okres zwiększonych wydatków dla wielu polskich gospodarstw domowych. Koszty ogrzewania domu, zakupu cieplejszych ubrań, zorganizowania świąt Bożego Narodzenia oraz sylwestrowej zabawy mogą nadwyrężyć każdy budżet. Jak poradzić sobie z nagłym brakiem gotówki?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 10 stycznia 2017
Zobacz więcej:

 

 

Kasomat – dlaczego warto?

 

W chwilowych kłopotach finansowych wspomóc nas może podjęcie pożyczki pozabankowej w firmie Kasomat. Marka ta nieustannie dba o udoskonalanie swojej oferty, dzięki czemu jest skrojona na miarę finansowych potrzeb Polaków. Kasomat w swojej ofercie ma zobowiązania na okres od 1 do 30 dni, a z okazji świąt Bożego Narodzenia maksymalna kwota pożyczki została zwiększona do 3000 zł.

 

– Decyzja o podniesieniu kwot dla naszych klientów wynika z obserwacji zachowań rynkowych w segmencie consumer finanse oraz jego faktycznego zapotrzebowania. W naszej strategii rozwoju na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek w postaci nowych rozwiązań i produktów. – mówi Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu spółki Surat, do której należy marka Kasomat.

 

Ubieganie się o zobowiązanie w Kasomacie to bardzo łatwy i szybki proces. Aby otrzymać pieniądze wystarczy wypełnić krótki wniosek w internecie, a następnie przejść procedurę weryfikacyjną. Marka dokłada wszelkich starań, by potrzebne pieniądze trafiły do klienta w jak najszybszym czasie, dzięki czemu gotówkę można otrzymać nawet w 15 minut. To przydatne rozwiązanie szczególnie w razie nieprzewidzianych wydatków, np. spontanicznych zakupów bądź dodatkowych rachunków. Specjaliści marki rozumieją, iż wypadki losowe mogą zdarzyć się każdemu z nas, dlatego w przypadku problemów ze spłatą pożyczki umożliwiają refinansowanie zobowiązania z jednoczesnym przedłużeniem terminu jego spłaty.

 

Kasomat – odpowiedzialny pożyczkodawca

 

Kasomat cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród tysięcy klientów, którym pomógł uporać się z nieprzewidzianymi wydatkami. Marka działa w sposób uczciwy, rzetelnie informując konsumentów o całkowitym koszcie zobowiązania jeszcze przed jego udzieleniem. Kasomat udziela pożyczek zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk, został także uhonorowany Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

 

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Kasomat odpowiedzią na nagłą potrzebę gotówki

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.