Logowanie Rejestracja
Kalkulator kredytowy - licz i wybieraj najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Strona główna Wiadomości Kalkulator kredytowy - licz i wybieraj najlepsze oferty bez wychodzenia z domu Kalkulator kredytowy - licz i wybieraj najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Kalkulator kredytowy - licz i wybieraj najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Nosisz się z zamiarem kupna mieszkania, budową domu czy przeprowadzeniem remontu w swoim M, ale do zrealizowania założenia będzie Ci potrzebny kredyt? Nie masz jednak czasu na chodzenie po bankach i sprawdzanie poszczególnych ofert? Poza tym niezbyt dobrze orientujesz się w rynku finansowym, a chciałbyś, aby długotrwałe zobowiązanie było dopasowane do Twoich budżetowych możliwości? Rozwiązaniem może okazać się kalkulator kredytowy

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 8 kwietnia 2013
Zobacz więcej:

Kalkulator kredytowy jest narzędziem, które w prosty i szybki sposób pozwoli porównać oferty banków w zakresie różnego rodzaju kredytów, bez konieczności wychodzenia z domu, tracenia czasu na wizyty w bankach, spotkania z doradcami czy przeglądanie internetu. Dzięki informacjom o zobowiązaniach i warunkach, na jakich instytucja finansowa jest gotowa ich udzielić, zebranym w jednym miejscu, kalkulator można uznać za pewnego rodzaju doradcę, który przede wszystkim obiektywnie podpowie, która oferta będzie dla nas najkorzystniejsza. Pomaga też sprawdzić naszą zdolność kredytową.


Z kalkulatorem kredytowym wyliczymy wysokość miesięcznych rat zaciąganego zobowiązania oraz odsetki, a także porównamy oferty banków w zakresie oprocentowania, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), prowizji, marży czy kosztów ubezpieczenia. Niektóre narzędzia umożliwiają również obliczenie całej kwoty, którą oddamy bankowi.


Zwykle kalkulator kredytowy składa się z pól, w których należy podać wartość nieruchomości, pożądaną kwotę, cel, na który potrzebne są nam pieniądze, okres kredytowania, walutę zobowiązania, rodzaj rat (równe lub malejące) czy wiek najstarszego kredytobiorcy.


Należy pamiętać, że obliczenia dokonywane przy pomocy kalkulatora kredytowego mają charakter szacunkowy, dlatego ostatecznie i tak konieczne jest spotkanie z pracownikiem banku lub doradcą finansowym.


Zanim skorzystamy z danego narzędzia należy upewnić się, że znajdujące się w nim informacje są aktualne.

 

Sylwia Stwora


   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: dalia Dodano: 9 kwietnia 2013

ja nie bardzo mam czas żeby sprawdzać wszystkie opcje.poza tym na kredytach znam się jak pies na gwiazdach i wolałam to powierzyć profejonalistom. dlatego przy wyborze kredytu hipotecznego udałam się do open finance w Częstochowie na 3 Maja i tam uzyskałam wszelkie interesujące mnie informacje i pomoc.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Kalkulator kredytowy - licz i wybieraj najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.