Logowanie Rejestracja
Jesteś świeżo po ślubie? Możesz liczyć na specjalną lokatę

Strona główna Wiadomości Jesteś świeżo po ślubie? Możesz liczyć na specjalną lokatę Jesteś świeżo po ślubie? Możesz liczyć na specjalną lokatę

Jesteś świeżo po ślubie? Możesz liczyć na specjalną lokatę

Lokata dla nowożeńców z najwyższym – 6,8 proc. w skali roku - oprocentowaniem na rynku depozytów rocznych. Taki niecodzienny produkt znalazł się w ofercie SK Banku. Aby z niego skorzystać świeżo upieczeni małżonkowie muszą spełnić dodatkowo kilka istotnych warunków.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 17 stycznia 2013
Zobacz więcej:

Lokata profilowa od SK Banku skierowana jest do nowożeńców, których staż małżeński nie przekracza 3 miesięcy. Ponadto , aby skorzystać z oferty muszą oni zdeponować przynajmniej 3 tys. zł. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa nie wyznacza górnego limitu kwoty, którą beneficjenci zdecydują się wpłacić na lokatę i daje pełną swobodę pod względem ilości zakładanych produktów inwestycyjnych. Wygoda korzystania z produktu wynika z tego, że jest on w pełni dostępny przez internet.


Bez wątpienia lokata dla nowożeńców jest rodzynkiem w ofercie depozytów polskiego sektora bankowego. Zwykle instytucje finansowe ograniczają się do podziału klientów na stałych i nowych. Ci ostatni są najbardziej pożądani, dlatego banki starają się ich pozyskać na wszelkie sposoby np. poprzez proponowanie preferencyjnych stawek oprocentowania. Innym rozgraniczeniem dla lokat jest sposób ich obsługi. Tu wyróżniamy produkty internetowe lub obsługiwane wyłącznie drogą tradycyjną, czyli w oddziale banku. Dzielenie klientów na węższe i bardziej specjalistyczne grupy to rzadkość. Instytucje finansowe o wiele chętniej dostosowują się do potrzeb klientów konta osobiste czy kredyty np. pod względem wieku, trybu życia czy przynależności do grupy zawodowej.


Klienci chcą czuć, że bank myśli konkretnie o ich potrzebach i sami próbują podpowiedzieć, jakich produktów oczekują od instytucji. Przykładowo na forach internetowych można spotkać się z sugestiami dotyczącymi stworzenia praktycznego rachunku osobistego lub produktu oszczędnościowego dla rodziców, którzy chcą budować zasoby finansowe z myślą o przyszłości swoich dzieci. Z kolei w „Banku Pomysłów” BZ WBK pojawiła się propozycja stworzenia lokaty ślubnej dla przyszłych małżonków, którzy mogliby na niej odkładać środki na zorganizowanie ślubu, wesela czy zakupu własnego M.

 

Sylwia Stwora


   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: koala Dodano: 1 luty 2013

a jak sie po ślubie nie jest? ostatnio zaciekawił mnie produkt family saver z open finance. oszczędzanie przez 5 lat na 8 % w skali roku, więc wysoki procent i długi okres czyli nie kusi by wydać kasę. chyba się zdecyduję bo to sensowne wyjście.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Jesteś świeżo po ślubie? Możesz liczyć na specjalną lokatę

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.