Logowanie Rejestracja
Jaki wybrać program do faktur online?

Strona główna Wiadomości Jaki wybrać program do faktur online? Jaki wybrać program do faktur online?

Jaki wybrać program do faktur online?

Każda osoba, która zakłada własną firmę, staje przed wyborem programu do wystawiania faktur. Obecnie na rynku jest mnóstwo aplikacji przeznaczonych dla firm, dlatego wybór odpowiedniego programu może okazać się trudny. Jeśli nasza firma zalicza się do małych lub średnich średnich przedsiębiorstw, to warto zwrócić uwagę na programy do faktur oferowane przez firmę Mega-Tech.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 29 lipca 2015
Zobacz więcej:

 

Faktura Small Business


Faktura Small Business" jest programem do wystawiania faktur dla małych i średnich firm, które prowadzą działalność handlową lub usługową. Jest on zaprojektowany w sposób umożliwiający jego obsługę przez każdego użytkownika. Wyposażony jest w kartotekę klientów, produktów i usług, dzięki czemu łatwiej i szybciej można wykonywać pracę.
 

Program ten posiada funkcję pobierania danych firm z Głównego Urzędu Statystycznego, dzięki czemu na podstawie samego NIP-u program pobierze dane firmy.
 

Faktura Small Business" ma możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb klienta. Można ustalić własny widok dokumentów, wygląd wydruku faktury, a także wczytać logo i pieczątkę swojej firmy. Program ten umożliwia nam również wystawianie faktur w cenach netto lub brutto.
 

Aplikacja "Faktura Small Business" może być uruchomiona w oparciu o bazę sieciową MySQL, co daje sposobność korzystania z niej na wielu stanowiskach w tym samym czasie. Używając tej aplikacji jesteśmy w stanie wysłać wystawioną fakturę na skrzynkę mailową klienta, dzięki czemu nie tracimy czasu na drukowanie i wysyłanie dokumentów tradycyjną pocztą.
 

Program ten z łatwością radzi sobie z dużą ilością klientów i towarów w bazie. Pozwala także na wystawianie faktur w obcej walucie oraz faktur cyklicznych. Bez problemu możemy w nim zamienić miejscami pozycje na fakturze oraz dokonać korekty towarów lub usług.

 

 

Faktura Small Business Handel


To drugi program do faktur online oferowany przez firmę Mega-Tech. Został on wzbogacony o moduł magazynu, dzięki czemu mogą z niego korzystać nie tylko małe i średnie firmy handlowe oraz usługowe, ale także produkcyjne. Jest równie łatwy w obsłudze jak podstawowa wersja, posiada również wszystkie znajdujące się w niej funkcje.
 

Aplikacja ta daje możliwość kontrolowania stanów magazynowych. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób będziemy w stanie wykonać na koniec roku inwentaryzację i sprawdzić czy ilość towaru jest zgodna z dokumentami zakupu i sprzedaży.
 

Program ten jest wyposażony w moduł "Zakupy", dzięki któremu możemy wprowadzić w niego dokumenty potwierdzające zakup towarów. Pozwala także na monitorowanie rozliczeń z dostawcami oraz na prowadzenie ewidencji według stawek VAT, co ułatwi pracę księgowym. "Faktura Small Business Handel" umożliwia wystawianie dokumentów kasowych automatycznie lub ręcznie. Można go również zintegrować ze sklepem internetowym poprzez przygotowanie odpowiednich skryptów, co pozwoli na szybkie pobieranie zamówień z e-sklepu wprost do programu.
 

Aplikacja ta również posiada możliwość pracy wielostanowiskowej, dzięki czemu można wystawiać faktury w kilku miejscach na raz.


Wybór pomiędzy wersją podstawową a rozszerzoną o moduł magazynu, będzie uzależniony w głównej mierze od profilu prowadzonej działalności.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.