Logowanie Rejestracja
ING Bank będzie stosować średni kurs NBP dla kredytów w CHF

Strona główna Wiadomości ING Bank będzie stosować średni kurs NBP dla kredytów w CHF ING Bank będzie stosować średni kurs NBP dla kredytów w CHF

ING Bank będzie stosować średni kurs NBP dla kredytów w CHF

Komunikat w tej sprawie został wydany przez kierownictwo banku

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 23 stycznia 2015
Zobacz więcej:

 

ING Bank Śląski poinformował, że w do rozliczenia rat kredytów denominowanych we franku szwajcarskim będzie stosował średni kurs NBP dla tej waluty. Nowe ustalenia w tej kwestii będą obowiązywać do końca bieżącego roku.

 

Jeszcze w ubiegłym roku ING Bank Śląski zapowiedział, że będzie stosował ujemny LIBOR, co oznacza, że marża będzie pomniejszana o ujemną stopę procentową. Pozostałe polskie banki postawiły brać tę wartość pod uwagę dopiero po interwencji ministra finansów w tym tygodniu (na chwilę obecną potwierdziło to kilka z nich).

 

Bank podaje, że kredyty denominowane we frankach stanowią 2,5 proc. całego portfela kredytowego. Ich wartość jest szacowana na 1,26 mld zł.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

ING Bank będzie stosować średni kurs NBP dla kredytów w CHF

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.