Logowanie Rejestracja
inCredit pożyczki

Strona główna Wiadomości inCredit pożyczki inCredit pożyczki

inCredit pożyczki

inCredit (ThPayday Loans Sp. z o. o. S.K.A. ) to firma specjalizująca się w udzielaniu długoterminowych pożyczek dla klientów indywidualnych. Firma oferuje pożyczki na terenie całej Polski jak i Czech, Łotwy, Rosji, Gruzji.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 18 marca 2014
Zobacz więcej:

 

Zależy Ci na szybkiej pożyczce? Chciałbyś uniknąć zbędnych formalności? Nie masz czasu na rozmowy z przedstawicielami banków i wizyty w placówkach? Pożyczka w inCredit jest właśnie dla Ciebie. Nasza pożyczka udzielana jest w sposób całkowicie elektroniczny - to idealne rozwiązanie dla ludzi nowoczesnych. U nas samodzielnie wybierasz kwotę, którą chcesz pożyczyć i na jaki czas. Dokonujemy indywidualnej oceny każdego wniosku, dla nas liczy się każdy Klient! Nie wymagamy też od Ciebie żadnych zabezpieczeń - nie musisz przedstawiać nam nawet zaświadczenia o zarobkach. Formalności ograniczamy do minimum, co znacznie zwiększa szybkość podejmowanej decyzji - możesz ją dostać nawet w 15 minut!

 

 

 

 

 

 

inCredit w swojej ofercie posiada:


-Kwota: 500 zł – 5000 zł


-Okres spłaty: 1-24 miesięcy


-Możliwe złożenie wniosku przez internet


-Telefoniczna obsługa klienta


-Pieniądze wypłacane na konto klienta

 

 

Przykładowa pożyczka:


1000zł na 12 miesięcy


Do spłaty: 1800 zł


Rata: 150 zł


RRSO: 229,53%

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.