Logowanie Rejestracja
Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 – Co z tą hossą? Co z tą Polską?

Strona główna Wiadomości Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 – Co z tą hossą? Co z tą Polską? Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 – Co z tą hossą? Co z tą Polską?

Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 – Co z tą hossą? Co z tą Polską?

Pod tymi hasłami odbyła się 28 maja we Wrocławiu I Debata Inwestycyjna. Organizatorzy spotkania Banking-Magazine i Netfund.pl postawili na wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, zapraszając do udziału czołowych zarządzających polskich TFI oraz niezależnych komentatorów rynku kapitałowego.

Autor: Rafal_Tomkowicz | Dodano: 5 czerwca 2014
Zobacz więcej:

 

 

 

 

W debacie udział wzięli: Marcin Mróz - Główny Ekonomista w grupie Copernicus oraz Copernicus Capital TFI S.A., Grzegorz Zatryb - Główny Strateg Skarbiec TFI S.A., Piotr Baron - współzałożyciel i analityk Investio sp. z o.o., Albert Rokicki - autor serwisu o tematyce inwestycyjnej www.longterm.pl oraz Piotr Lonczak - komentator portalu Bankier.pl. Debatę poprowadził Michał Masłowski - Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. 

 

 

 

Prelegenci przedstawili swoje opinie na temat czterech zagadnień ściśle związanych z tematyką inwestycyjną. Podjęto próbę odpowiedzi na pytania: czy to już naprawdę koniec OFE oraz jaki wpływ będzie to miało na dalszą koniunkturę giełdową. Ponadto typowano tzw. branże przyszłości, czyli co będzie dominowało podczas kolejnej hossy. Dyskutowano również o amerykańskich szczytach giełdowych indeksów i przeszkodach w biciu podobnych rekordów przez GPW. Na zakończenie omówiono scenariusze reakcji polskiej gospodarki i polska giełdy na ewentualną wojnę Rosja-Ukraina.

 

 

 

W drugiej części spotkania zaproszeni goście mogli poznać punkt widzenia doświadczonego inwestora indywidulanego, anioła biznesu - Sergiusza Borysławskiego, który przedstawił swoje przemyślenia odnośnie wspierania projektów innowacyjnych przedsiębiorstw na całym świecie pod hasłem „Jak zarobić miliardy bez rentowności”.

 

 

 

Pierwsza Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 otwiera cykl podobnych spotkań w całej Polsce. Organizatorzy wydarzenia planują, kolejne debaty inwestycyjne m.in. w Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu, Łodzi i Szczecinie.

 

 


Sponsorzy:

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Debata Inwestycyjna Wrocław 2014 – Co z tą hossą? Co z tą Polską?

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.