Logowanie Rejestracja
Czy są dobre karty kredytowe na rynku?

Strona główna Wiadomości Czy są dobre karty kredytowe na rynku? Czy są dobre karty kredytowe na rynku?

Czy są dobre karty kredytowe na rynku?

Rynek produktów bankowych jest zróżnicowany. Na pewno jest na nim miejsce na karty różnej jakości – także najlepsze karty kredytowe. Są to karty nisko oprocentowane, czyli relatywnie tanie na tle innych, podobnych produktów. Karty cieszące się zainteresowaniem i uznaniem szerokiego grona klientów. Dla takich kart warto wypełniać liczne wnioski tak, aby takie karty mieć i cieszyć się nimi z całego serca.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 4 marca 2014
Zobacz więcej:

 

Karty kredytowe mają określoną wartość i na pewno są niezbędne każdemu człowiekowi. One dają możliwość kupowania, nabywania, wiązania końca z końcem. Jednak mogą także stać się finansową pułapką, czego nie chce żaden człowiek. Dlatego korzystanie z nich jest obwarowane pewnymi zasadami. Po pierwsze, nie wolno wyczyścić całej karty od razu. Po drugie, z karty korzystamy w wyjątkowych sytuacjach oraz okolicznościach.

 

Po trzecie, każdy z nas powinien znaleźć najlepszą kartę kredytową. Po czwarte, jeśli zarabiamy mało to lepiej zrezygnować z jakiejkolwiek karty kredytowej. O kartę kredytową występujemy po przemyśleniu każdej sytuacji, gdy tylko mamy zdolność kredytową i czujemy potrzebę jej posiadania. Jeśli jednak czujemy, że nie damy rady spłacać karty i mamy niskie dochody, to wówczas starajmy się o kartę z niskim limitem, maksymalnie 500 złotych, lub zrezygnujmy z niej w ogóle. Posiadanie karty jest rekomendowane, jednak nie jest to żadna konieczność, jedynie wskazówka i rekomendacja doradców finansowych. Jednak żaden doradca nie może wybrać za nas karty kredytowej.


To klient ma ostatnie słowo w wyborze karty kredytowej, on decyduje o finansach i rządzi własną gotówką oraz zarządza zobowiązaniami finansowymi. Zatem to klient wybiera, używa i spłaca kartę kredytową. To jego wola jaką kartę chce mieć. I na tym powinniśmy oprzeć własne oczekiwania. Bank jedynie ma przedstawić ofertę kart, sprawdzić naszą zdolność kredytową oraz zdecydować jaki limit kredytowy będzie na danym koncie. Później, natychmiast po otrzymaniu karty kredytowej, można korzystać z limitu kredytowego w ramach danej karty kredytowej.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.