Logowanie Rejestracja
Chroń firmowe dane i skutecznie zarządzaj informacjami

Strona główna Wiadomości Chroń firmowe dane i skutecznie zarządzaj informacjami Chroń firmowe dane i skutecznie zarządzaj informacjami

Chroń firmowe dane i skutecznie zarządzaj informacjami

Współczesne przedsiębiorstwa często borykają się z problemami dotyczącymi archiwizacji, odzyskiwania, niszczenia danych czy osuszania dokumentów. Natłok papierów i dokumentów oraz niedostatki lokalowe sprawiają, że przedstawiciele firm pomocy w uporządkowaniu swych formalnych spraw szukają u specjalistów.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 22 kwietnia 2014
Zobacz więcej:

 

Ofertą, która wyróżnia się na tym specyficznym rynku, są usługi Ekoakta - dostosowane  do aktualnych potrzeb, szybkie, profesjonalne. Misją firmy jest działać rzetelnie i na światowym poziomie. Ci, którzy potrzebują ustandaryzowanego systemu przechowywania i utylizacji dokumentów, powinni dokładnie zapoznać się z dostępnym wachlarzem świadczeń. Wprowadzając procesy digitalizacyjne, Ekoakta pozwala klientom na sprawniejsze i szybsze przetwarzanie informacji.


Ekoakta - profesjonalne niszczenie nośników danych


Firma specjalizuje się też w skutecznym chronieniu dostępu do przetworzonych już danych. Niszczenie dysków twardych pozwala nie tylko wyeliminować ryzyko nadużyć, ale i odbywa się zgodnie z wytyczonymi przez organy zarządzające sposobami ekologicznego utylizowania odpadów elektronicznych. Do zadań związanych z dokumentami poufnymi i tajnymi delegowani są wyspecjalizowani pracownicy, posiadający kwalifikacje określane przez ustawę o ochronie informacji niejawnej. Certyfikowany system niszczenia nośników, według którego działa Ekoakta sprawdza się w całej Europie, a zaświadczenie, które klient otrzymuje po zakończeniu usługi, jest gwarancją rzetelnego jej zrealizowania.


Dla Ekoakta duża ilość nośników nie jest problemem, a utylizować można wszystkie używane współcześnie urządzenia archiwizacyjne. Dzięki wdrożeniu surowych norm dotyczących ochrony środowiska, firma w sposób szybki i niezagrażający przyrodzie pozbywa się zbędnych odpadów, a kontrahent nie musi przejmować się ich wywozem czy składowaniem.


Gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności


Skorzystanie z propozycji Ekoakta polecić można wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego partnera w zarządzaniu zasobami informacyjnymi przedsiębiorstwa. Oszczędność czasu i środków to tylko niektóre z zalet zlecenia usługi niszczenia dysków twardych czy cyfryzacji dokumentów zewnętrznemu współpracownikowi. Organizacja tych spraw na własną rękę może się bowiem okazać mniej opłacalna. Stawiając na Ekoakta, stawia się przy okazji na jakość, szybkość wykonania, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Firmom, które przetwarzają duże ilości dokumentów, muszą wywiązywać się z ustaw związanych z ochroną danych osobowych, troszczą się o własne tajemnice produkcyjne trudno polecić lepsze rozwiązanie, niż zaufanie przedsiębiorstwu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, które branżę nowoczesnego zarządzania treściami zna od przysłowiowej "podszewki".

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Chroń firmowe dane i skutecznie zarządzaj informacjami

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.