Logowanie Rejestracja
BPH zmienia ofertę kont

Strona główna Wiadomości BPH zmienia ofertę kont BPH zmienia ofertę kont

BPH zmienia ofertę kont

Od pierwszego października rachunki osobiste banku mają być lepiej dostosowane do potrzeb użytkowników. Zmianie ulegnie system opłat, a także dostępność. Zmiana czeka także najmłodszych użytkowników. Ci, którzy ukończyli 18 rok będą musieli ponosić opłaty za korzystanie z konta.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 2 października 2012
Zobacz więcej:

Zasadnicze zmiany objęły trzy konta, które zmieniły swoje nazwy. Sezam Start przemianowano na Dopasowane Konto, Sezam <26 to teraz Cool Konto, a Sezam Direct zamienił się w Lubię to! Konto.Dopasowane Konto to przede wszystkim propozycja dla aktywnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za jego prowadzenie, jeśli na rachunek co miesiąc wpłynie przynajmniej 1000 złotych. Podobne udogodnienie wiąże się z korzystaniem z karty, która będzie darmowa, jeśli w tym okresie wykonamy za jej pomocą minimum 4 transakcje. W przeciwnym razie standardowe opłaty wynoszą 7 złotych za prowadzenie konta i 4 złote za użytkowanie karty.Na tych samych zasadach można korzystać z Lubię to! Konta, które dodatkowo zostało przystosowane do potrzeb klientów korzystających z bankowości internetowej lub mobilnej.Cool Konto powstało z myślą o młodzieży między 18 a 26 rokiem życia. W tym wypadku zmianie ulega przede wszystkim system opłat. Wcześniej korzystanie z rachunku było bezpłatne dla wszystkich mieszczących się w podanym przedziale wiekowym. Od października jego użytkownicy, którzy ukończyli 18 lat, będą musieli płacić 7 złotych miesięcznie.Poza wspomnianymi rachunkami, zmiany obejmą również użytkowników karty Visa Classic Walutowa. Od tej pory jej wydanie będzie bezpłatne, a ze wszystkich bankomatów za granicą będzie można korzystać za darmo.

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.