Logowanie Rejestracja
Bankomaty Euronetu nieczynne z 27 na 28 października!

Strona główna Wiadomości Bankomaty Euronetu nieczynne z 27 na 28 października! Bankomaty Euronetu nieczynne z 27 na 28 października!

Bankomaty Euronetu nieczynne z 27 na 28 października!

Informacja dla wszystkich tych, którzy będą chcieli wypłacić pieniądze w weekend przy blasku księżyca z bankomatów sieci Euronet. Otóż w nocy z soboty na niedzielę od godz. 23:30 pracownicy sieci Euronet będą konserwować bankomaty co wiąże się z tym, że maszyny nie będą działały.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 26 października 2012
Zobacz więcej:

Przede wszystkim „nocni” imprezowicze będą zmuszeni skorzystać z innych bankomatów. Pieniądze można wypłacić w bankomatach swojego banku lub innego co wiąże się z poniesieniem kosztów prowizji.Klienci mBanku posiadający eKonto bezpłatnie mogą wypłacać gotówkę w bankomatach BZ WBK, Cash4You oraz eCard. Posiadacze Konta Direct w ING Banku Śląskim mają do dyspozycji wszystkie bankomaty w kraju za darmo tak samo jak użytkownicy Konta Pogodnego oraz Konta Bez Granic w banku PKO BP.Z utrudnieniami ze strony Euronetu nie będą mieli też problemów Klienci BZ WBK, którzy założyli Konto na Obcasach. Fani Eurobanku, którzy posiadają Konto Standard wypłacając środki z obcego bankomatu poniosą opłatę 3% min. 4,95 zł.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Bankomaty Euronetu nieczynne z 27 na 28 października!

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.