Logowanie Rejestracja
Banki ruszają z pierwszymi świątecznymi ofertami

Strona główna Wiadomości Banki ruszają z pierwszymi świątecznymi ofertami Banki ruszają z pierwszymi świątecznymi ofertami

Banki ruszają z pierwszymi świątecznymi ofertami

Pierwsze tygodnie listopada niosą za sobą przypomnienie, że szybkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, a co za tym idzie większe wydatki. Skutecznie uświadamiają nas o tym nie tylko coraz liczniej dekorowane świątecznymi ozdobami witryny sklepowe, ale i kampanie reklamowe banków, kuszące dodatkowym zastrzykiem gotówki na sfinalizowanie niezapomnianych świąt.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 14 listopada 2012
Zobacz więcej:

Jednym z pierwszych banków, który wystartował z sezonem na bożonarodzeniowe kredyty i pożyczki jest BGŻ. Do 31 grudnia tego roku oferuje on pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem, którą śmiało można określić mianem świątecznej. Umożliwia ona każdemu, także emerytom i rencistom, zaciągnięcie zobowiązania do 10 tys. złotych z oprocentowaniem na poziomie 13 proc. i 0 proc. prowizji, które można będzie spłacać maksymalnie przez 2 lata. Warunkiem jest jednak wybór kredytu z opcją ubezpieczenia. Bez niego pożyczka jest oprocentowana na 17 proc. i pobierana jest od niej prowizja w wysokości 5 proc. Jednak oferta nie jest zupełnie nowa, a jedynie zmodyfikowana. W sierpniu i wrześniu zobowiązanie na podobnych warunkach można było przeznaczyć na wakacyjny wyjazd.

 


zdecydował się na drugą edycję loterii promocyjnej „Spłacimy Twój Kredyt”. W jej ramach osoba, która między 12 listopada a 15 grudnia tego roku zdecyduje się na zaciągnięcie świątecznego kredytu gotówkowego do 120 tys. złotych i zgłosi się do udziału w konkursie może wygrać jego spłatę przez bank, ale jedynie do kwoty 50 tys. złotych.

 


W przypadku Alior Banku bożonarodzeniowa propozycja pojawia się w formie reklamy w zimowo-świątecznym klimacie, w której panowie w czarnych melonikach śpiewająco zachęcają odbiorców do skorzystania z pożyczki z gwarancją najniższych rat. W spocie przedstawiciele banku nawet odśnieżają chodniki i wejście do placówki, aby maksymalnie ułatwić klientom pozyskanie funduszy na prezenty i inne świąteczne wydatki.

 


Z kolei Chuck Norris w parze z reniferem zachęca, aby przyjść „po sianko”, czyli gwiazdkowy kredyt gotówkowy do . Natomiast przekonuje, że „Lepiej pożyczyć z banku, niż liczyć na św. Mikołaja” w ten sposób promując Pakiet 5000 zł z miesięczną ratą w wysokości 89 zł, ubezpieczeniem za 0 zł przez rok i bez prowizji.

 


To dopiero początek kuszenia Polaków świątecznymi kredytami i pożyczkami. Niewątpliwie banki będą musiały się mocno postarać, bo jak deklarujemy, w tym roku chcemy sfinansować Boże Narodzenie z posiadanych oszczędności. Opcja pokrycia wydatków związanych z organizacją świąt i kupnem prezentów przy pomocy karty kredytowej czy bankowego zadłużenia jest brana pod uwagę przez nielicznych.

Sylwia Stwora

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Banki ruszają z pierwszymi świątecznymi ofertami

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.