viasms

Via SMS oferta

Via SMS oferuje pożyczki krótkoterminowe online w kwocie od 100 do 4000 zł. Okres spłaty tego typu zobowiązania wynosi od 7 do 30 dni. Maksymalna wysokość pożyczki uzależniona jest od stażu klienta. Nowi klienci marki mogą podjąć zobowiązanie w maksymalnej kwocie do 1500 zł, osoby pożyczające po raz drugi – do 2000 zł, natomiast osoby pożyczające po raz trzeci – 2500 zł. Maksymalna kwota zobowiązania w Via SMS (4000 zł) dostępna jest już od czwartej pożyczki. Warto regularnie korzystać z usług tej firmy, bowiem jej stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Warunki pierwszej pożyczki w Via SMS

Nowi klienci marki mogą podjąć pożyczkę w maksymalnej wysokości 1500 zł na okres od 7 do 30 dni. Pierwsza pożyczka w Via SMS to zobowiązanie całkowicie darmowe. Oznacza to, że konsument oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył.

Jakie jest RRSO w Via SMS?

Reprezentatywny przykład: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Całkowita kwota pierwszej pożyczki 1500 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; przy kolejnej pożyczce na 1500zł opłata za udzielenie pożyczki to 420,32 zł; całkowita kwota do spłaty 1920.32 zł; RRSO 1920%* (stan na dzień 21.02.2019).

*Przy założeniu terminowej spłaty pożyczki

Via SMS logowanie

„Jak się zalogować do Via SMS”? To pytanie, które pożyczkobiorcy zadają bardzo często. W trakcie składania wniosku o pożyczkę na stronie internetowej marki tworzone jest bowiem indywidualne konto każdego klienta. Dzięki niemu może on obserwować status swojej pożyczki i dużo wygodniej ubiegać się o kolejne zobowiązania. Aby zalogować się na stronie internetowej Via SMS, należy wprowadzić swoje dane do logowania w formularzu widocznym w prawym górnym rogu. Zapominalscy klienci mogą tam również skorzystać z opcji przypomnienia hasła.

Kalkulator pożyczki Via SMS

Na jakich warunkach pożycza Via SMS?

Przed udzieleniem pożyczki firma Via SMS sprawdza historię kredytową potencjalnego klienta w poniższych rejestrach:

  • KRD – Krajowy Rejestr Długów
  • ERIF – Biuro Informacji Gospodarczej
  • BIG Infomonitor

Reklama Via SMS

Jak spłacić pożyczkę w Via SMS?

Cała procedura spłaty pożyczki w Via SMS jest objaśniona na stronie internetowej marki w zakładce „Jak zwrócić?”. Aby dokonać spłaty zobowiązania, należy przelać określoną kwotę na konto marki. W tytule przelewu trzeba zawrzeć hasło „Splata pożyczki ID Klienta (tu wpisz nr rejestracji)”. Dane do spłaty pożyczki (m.in. nr konta do spłaty Via SMS) również znajdziesz na stronie internetowej Via SMS.

Czy Via SMS pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Niestety Via SMS nie umożliwia przedłużenia spłaty pożyczki. Jeśli masz problemy z terminowym uregulowaniem swojego zobowiązania, jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem marki.

Opinie o Via SMS

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Via SMS. Dotychczasowi klienci marki wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Via SMS i kontakt

Dokładna nazwa firmy: VIA SMS PL Sp. z o.o.
Siedziba Firmy: Al. Jerozolimskie 123A; 02-017 Warszawa
E-mail: info@viasms.pl
WWW: www.viasms.pl
Telefon kontaktowy: 22 483 53 88
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sob. – 08:00 – 18:00, Niedz. – 08:00 – 16:00
Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

NIP: 899-27-04-871
REGON: 021370663
KRS 0000367773


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Marek Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

potrzebowałem pieniędzy w ciągu jednego dnia. trafiłem na viasms, gdzie na stronie szybko udało mi się złożyć wniosek. zrobiłem przelew opłaty rejestracyjnej i jeszcze tego samego dnia otrzymałem smsa od viasms że przyznali mi pożyczke i dokonują przelewu na moje konto. następnego dnia pieniędze z pożyczki były już na moim koncie. mogę ich śmiało polecić