Szybka gotówka

Szybka Gotówka oferta

Szybka Gotówka oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 8000 zł na okres od 1 do 65 dni. Wydłużony okres spłaty sprawia, że uregulowanie zobowiązania jest mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu niż zwykła pożyczka na 30 dni.

Warunki pierwszej pożyczki w Szybka Gotówka

Nowi klienci marki mogą podjąć zobowiązanie w kwocie 6000 zł. Wysoka kwota maksymalna pożyczki dla nowych klientów wyróżnia ofertę marki na polskim rynku pozabankowym. Ponadto w ramach pierwszej pożyczki można skorzystać z atrakcyjnej promocji, dzięki której zobowiązanie staje się zupełnie darmowe.

Jakie jest RRSO w Szybka Gotówka?

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat.

Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania – 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podczas trwania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę internetową szybkagotowka.pl przedstawione poniżej warunki oraz koszty gotówkowej pożyczki przez internet mogą ulegać zmianom.

Szybka Gotówka logowanie

„Jak się zalogować do Szybka Gotówka”? Nic prostszego! Na stronie internetowej pożyczkodawcy w prawym górnym rogu znajdziesz zielony przycisk „logowanie”. To właśnie tam stali klienci marki mogą uzyskać dostęp do swojego konta. Dostępna tam jest również opcja „Szybka Gotówka rejestracja„, dzięki której nowy klient może założyć własne konto.

Kalkulator pożyczki Szybka Gotówka

Na jakich warunkach pożycza Szybka Gotówka?

O zobowiązanie tej marki mogą ubiegać się osoby, które:

  • są obywatelami RP
  • mają ukończone 18 lat
  • posiadają rachunek bankowy w jednym z polskich banków
  • posiadają aktywny telefon komórkowy
  • nie posiadają zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek

Reklama Szybka Gotówka

Jak spłacić pożyczkę w Szybka Gotówka?

Aby spłacić zobowiązanie tej marki, należy przelać odpowiednią sumę na konto bankowe pożyczkodawcy. Można tego dokonać w banku internetowym, placówce stacjonarnej banku lub na poczcie. Niezwykle istotne jest, by w tytule przelewu zawrzeć hasło „Spłata pożyczki nr xxx (tu wpisz numer pożyczki).

Nr konta do spłaty pożyczki Szybka Gotówka znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Czy Szybka Gotówka pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Dla klientów, którzy mają problemy ze spłatą pożyczki, marka przygotowała opcję refinansowania na okres 7, 14 lub 30 dni. Wszelkie informacje potrzebne do skorzystania z refinansowania dostępne są po zalogowaniu w profilu klienta. Warto podkreślić, że z takiej usługi można skorzystać jedynie w przypadku, gdy pierwotny termin spłaty pożyczki jeszcze nie minął.

Opinie o Szybka Gotówka

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Szybka Gotówka. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Szybka Gotówka i kontakt

E-mail: info@szybkagotowka.pl
WWW: szybkagotowka.pl
Telefon kontaktowy: +48 22 873 80 73
Godziny pracy biura obsługi: Pn. – Pt. 08:00 – 19:00
Sb. – Nd. 09:00 – 17:00


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
marc23 Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marc23
Gość
marc23

faktycznie było szybko i gotówka na koncie się znalazła jeszcze w ten sam dzień. super!