SuperCredit

SuperCredit oferta

SuperCredit udziela zobowiązań w kwocie maksymalnej do 5000 zł. W swojej ofercie posiada pożyczki krótkoterminowe (na okres 30 dni) oraz długoterminowe (rozkładane na 4, 6 lub 12 rat). Dla każdego klienta oferta pożyczkowa przygotowywana jest indywidualnie, dlatego stali klienci marki mogą liczyć na korzystne rabaty.

Warunki pierwszej pożyczki w SuperCredit

Marka nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w SuperCredit?

Reprezentatywny przykład na dzień 07.03.2016 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej w kwocie 1000 złotych, udzielonej na okres 12 miesięcy, oprocentowanej w skali roku 10%, z prowizją 250 złotych, prowizją za obsługę w wysokości 25 złotych za każdy rozpoczęty Okres Odsetkowy, spłacanej w 12 ratach o wysokości 133,75 złotych, wynosi 154,95%. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 1605,00 złotych. Całkowita kwota pożyczki wynosi 1000 złotych.

SuperCredit logowanie

„Jak się zalogować do SuperCredit”? To pytanie bardzo często dają klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z oferty marki i chcą to zrobić ponownie. W tym celu muszą kliknąć szary przycisk „zaloguj się” w prawym górnym rogu strony internetowej pożyczkodawcy. Obok niego znajduje się również przycisk „nie pamiętam hasła”, który pomaga odzyskać dostęp do swojego konta tym osobom, które zapomniały swoich danych do logowania.

Kalkulator pożyczki SuperCredit

Na jakich warunkach pożycza SuperCredit?

Na swojej stronie internetowej marka nie wyszczególnia warunków, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie.

Jak spłacić pożyczkę w SuperCredit?

Pożyczkę tej marki można spłacić przelewem lub przy pomocy polecenia zapłaty. Nr konta do spłaty SuperCredit można znaleźć w umowie pożyczki oraz formularzu informacyjnym, a także na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Czy SuperCredit pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Obecnie marka nie umożliwia przedłużania terminu spłaty pożyczki.

Opinie o SuperCredit

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek SuperCredit. Marka cieszy się dobrą opinią wśród pożyczkobiorców. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe SuperCredit i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Axcess Financial Poland Sp. z o.o. w likwidacji
Siedziba firmy: ul. Taneczna 18, 02-829 Warszawa
E-mail: info@supercredit.pl
WWW: www.supercredit.pl
Telefon kontaktowy: +48 22 351 75 55
NIP: 527-26-42-979
REGON:
KRS: 0000371234


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Bani64Majaganszi Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ganszi
Gość
ganszi

chwali sie rozbudowana oferta tej firmy: nie dosc ze proponuja pozyczke "na raz" czyli do splaty za jednym zamachem to takze maja te rozlozone na raty. ja co prawda dotychczas wolalam brac takie rzeczy w banku, ale teraz potrzebowalam szybko pieniazkow i sprawdzili sie

Maja
Gość
Maja

mi wystarczyła pożyczka 200 zł. Otrzymałam i spłaciłam, z czego jestem zadowolona. Obym nie musiała pożyczać więcej, ale gdyby ktoś inny musiał, to w supercredit odbyło się zupełnie po ludzku

Bani64
Gość
Bani64

pożyczyli na czas, ja oddałem jeszcze w tym samym miesiącu. żadnych zastrzeżeń