Smartney

Smartney to nowoczesna firma finansowa, której właścicielem jest francuski Oney Bank. Marka deklaruje, że łączy nowoczesną bankowość z szybkim i wygodnym procesem wnioskowania o kredyt konsumencki. Dzięki temu w swojej ofercie posiada hybrydowy produkt łączący wysoką kwotę maksymalną zobowiązania z zaletami pożyczki pozabankowej (szybkością, wygodą, a także ograniczonymi formalnościami).

Pożyczki smartney

Smartney tworzy nową jakość na rynku oferując klientom indywidualnie dopasowane, korzystne cenowo pożyczki na duże kwoty (do 60 tys. zł), które można otrzymać szybko, bez formalności, wprost ze swojego smartfona. Dzięki współpracy z licznymi partnerami proponującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne, proces udzielania pożyczki jest szybki i prosty.

Z pożyczki smartney może skorzystać osoba w wieku 20-70 lat. Firma sprawdza przed wydaniem decyzji bazy biur informacji kredytowych oraz gospodarczych.

Smartney kalkulator

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 6 452,57 zł (w tym: prowizja 2 900 zł, odsetki 3 552,57 zł), całkowita kwota do zapłaty 16 452,57 zł płatna w 60 ratach (w tym 59 miesięczne raty równe w wysokości 274,09 zł, ostatnia rata: 281,44 zł). Kalkulacja na dzień 07.06.2019 r.

Smartney logowanie

Możesz zalogować się do systemu Smartney wchodząc na stronę www.smartney.pl i wybierając przycisk po prawej stronie – „strefa klienta”. Następnie musisz wpisać swój adres e-mail lub numer klienta z umowy, a potem swoje hasło.

Kredyt konsumencki

Marka Smartney w swojej ofercie posiada kredyt konsumencki w maksymalnej wysokości do 60 tys. zł z okresem spłaty do 5 lat. Zobowiązanie to przeznaczone jest dla klientów w wieku od 25-60 lat, którzy unikają zbędnych formalności, szukają ofert atrakcyjnych cenowo i zależy im na szybkim dostępie do dodatkowych środków.

Od kwietnia kredyty konsumenckie Smartney dostępne są w niektórych punktach sieci brokerskiej Unilink Cash i w placówkach Oney Polska w sklepach Auchan i Leroy Merlin. Zainteresowanie produktami tej marki okazało się bardzo duże, a z jej usług skorzystało już ponad 10 000 osób. W tej chwili marka planuje rozpoczęcie sprzedaży online, a następnie sukcesywne wzbogacanie swojej oferty o kolejne kanały dystrybucji.

Zapytaj o kredyt w Smartney

Smartney Kontakt

Strona www: www.smartney.pl
Nr tel. 22 528 88 88
Adresy e-mail:
biuroprasowe@smartney.pl
Adres:
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa

o Smartney

Smartney to firma finansowa, która ściśle współpracuje z francuską Grupą Oney Bank. Marka ta oferuje polskim konsumentom różnorodne produkty finansowych, na przykład kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty ratalne, karty kredytowe czy ubezpieczenia. W sektorze bankowym jest obecna już od 35 lat, dlatego stoi za nią wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku. Marka Smartney należy również do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, a więc przestrzega Zasad Dobrych Praktyk.

Smartney Opinie

Marka Smartney dopiero rozpoczyna swoją działalność na rynku. Z tego powodu niewielu jej dotychczasowych klientów podzieliło się z nami swoją opinią na temat oferowanych przez nią usług. Być może sam miałeś już jakieś doświadczenia ze Smartney? Twoja opinia może się okazać niezwykle przydatna dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług tej firmy.3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
3 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
3 Autorzy ostatnich komentarzy
josephine92MarcinMagda Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

a ja korzystałam już z pożyczki w smartney, wszystko super. pełna profeska. Pożyczka szybko przyznana i przede wszystkim bardzo pomogli doradcy

Marcin
Gość
Marcin

Dla mnie Smartney to naprawdę super pomysł. Widać, że tworzą go inteligentni ludzie

josephine92
Gość
josephine92

a ja nie polecam .tzn firma moze i dobra, ale nie wiem i już się o tym nie przekonam, bo odrzucili moj wniosek! nie mma pojecia dlaczego, bo zdolnosc kredytowa mam dobra, zarabiam dużo, dlugów nie mam, nawet nie bralam nigdy żadnej pożyczki. szkoda bylo czasu na wypełnianie wniosku