Smartney

Smartney to nowoczesna firma finansowa, której właścicielem jest francuski Oney Bank. Marka deklaruje, że łączy nowoczesną bankowość z szybkim i wygodnym procesem wnioskowania o kredyt konsumencki. Dzięki temu w swojej ofercie posiada hybrydowy produkt łączący wysoką kwotę maksymalną zobowiązania z zaletami pożyczki pozabankowej (szybkością, wygodą, a także ograniczonymi formalnościami).

Kredyt konsumencki

Marka Smartney w swojej ofercie posiada kredyt konsumencki w maksymalnej wysokości do 60 tys. zł z okresem spłaty do 5 lat. Zobowiązanie to przeznaczone jest dla klientów w wieku od 25-60 lat, którzy unikają zbędnych formalności, szukają ofert atrakcyjnych cenowo i zależy im na szybkim dostępie do dodatkowych środków.

Od kwietnia kredyty konsumenckie Smartney dostępne są w niektórych punktach sieci brokerskiej Unilink Cash i w placówkach Oney Polska w sklepach Auchan i Leroy Merlin. Zainteresowanie produktami tej marki okazało się bardzo duże, a z jej usług skorzystało już ponad 10 000 osób. W tej chwili marka planuje rozpoczęcie sprzedaży online, a następnie sukcesywne wzbogacanie swojej oferty o kolejne kanały dystrybucji.

Zapytaj o kredyt w Smartney

Smartney Kontakt

Strona www: www.smartney.pl

Nr tel. 22 528 88 88

Adresy e-mail:

biuroprasowe@smartney.pl

Adres:

ul. Ogrodowa 58

00-876 Warszawa

o Smartney

Smartney to firma finansowa, która ściśle współpracuje z francuską Grupą Oney Bank. Marka ta oferuje polskim konsumentom różnorodne produkty finansowych, na przykład kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty ratalne, karty kredytowe czy ubezpieczenia. W sektorze bankowym jest obecna już od 35 lat, dlatego stoi za nią wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku. Marka Smartney należy również do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, a więc przestrzega Zasad Dobrych Praktyk.

Smartney Opinie

Marka Smartney dopiero rozpoczyna swoją działalność na rynku. Z tego powodu niewielu jej dotychczasowych klientów podzieliło się z nami swoją opinią na temat oferowanych przez nią usług. Być może sam miałeś już jakieś doświadczenia ze Smartney? Twoja opinia może się okazać niezwykle przydatna dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług tej firmy.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o