Santander Consumer Bank

o Santander Consumer Bank

maksymalna kwota kredytu: 35 000 / 50 000 pln

maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy

Santander Consumer Bank jest bankiem specjalizującym się w usługach bankowości detalicznej. W ofercie banku znajdują się kredyty mieszkaniowe i samochodowe oraz kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna. Bank prowadzi również sprzedaż programów inwestycyjnych.

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Na polskim rynku działa już od 2001 roku, jednak pod obecną marką znany jest od 2006 roku. Klienci mogę skorzystać z ponad 600 placówek w całym kraju. Kredyt ratalny dostępny jest bezpośrednio w 33 000 sklepach i marketach, a kredyt samochodowy w ponad 1 000 salonach i komisach samochodowych. Dla klientów indywidualnych Santander Consumer Bank przygotował wiele atrakcyjnych ofert kredytów gotówkowych. Bank regularnie stosuje czasowe promocje i dzięki temu można skorzystać z oferty z zerową marżą lub obniżonym oprocentowaniem.

oferta Santander Consumer Bank

Bank posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach z prostymi i jasnym i zasadami. Kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem można otrzymać w ciągu 15 minut w oddziałach banku.

Kredyt gotówkowy można otrzymać podczas jednej wizyty w oddziale Banku, a drugim sposobem jest wypełnienie formularza online. Skontaktuje się wówczas doradca, który wskaże następne kroki jakie trzeba podjąć. Potwierdzenie tożsamości przy zaciąganiu zobowiązania online odbywa się na podstawie zwrotnego przelewu na symboliczną kwotę 1 zł. Wysokość kredytu gotówkowego to nawet 50 000 zł dla stałych klientów oraz 35 000 zł dla nowych.

Dostęp do środków możemy otrzymać w ciągu 24 godzin przy umowach online oraz w ciągu 15 minut przy umowach zawieranych w oddziale. Oprocentowanie jest stałe, a Bank daje gwarancję jego utrzymania na jednakowym poziomie. Zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć kredyt gotówkowy.

Oprocentowanie już od 3,99% dla nowych klientów, dla stałych od 4,99%. Bank nie ujawnia wysokości marży.

Mistrzowski kredyt gotówkowy – Numer 1 w Rankingu Bankier.pl

Korzyści

 • wysoka kwota – dla obecnych Klientów Banku nawet do 50 000zł, dla nowych Klientów nawet do 35 000zł!
 • atrakcyjne warunki – dla obecnych Klientów Banku oprocentowanie 4,99%, dla nowych Klientów oprocentowanie od 3,99%
 • gwarancja stałego oprocentowania – wysokość oprocentowania ani Twoja rata nie wzrosną w trakcie spłaty
 • można samodzielnie wybrać dzień spłaty raty
 • możliwość wybory sposobu zawarcia umowy – bez wychodzenia z domu lub w Oddziale

Dla Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank  wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 02.01.2019 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 3,99%, całkowity koszt kredytu: 3 032,85 zł obejmuje: prowizję: 1 630,91 zł, odsetki: 1 390,95 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 18 032,85 zł; wysokość 47 miesięcznych rat 380,67 zł, wysokość ostatniej 48 raty 380,88 zł.

Propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6 000 zł do 35 000 zł, z maks. okresem kredytowania 60 miesięcy i dostępna jest dla Nowych Klientów Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z min. dochodem 2 500 zł netto, posiadających min. 5-mies. historię kredytową w raporcie BIK w sektorze bankowym, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

 

Zapytaj o kredyt w Santander Consumer Bank

 

wymagane dokumenty

Podstawowe dokumenty wymagane przy zawieraniu kredytu gotówkowego:

 • dowód osobisty
 • zaświadczenie o dochodach (akceptacja wielu źródeł uzyskania dochodu).

Dla obcokrajowców także:

 • karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego,
 • dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela,
 • karta pobytu lub karta stałego pobytu członka rodziny obywatela.

 o Santander Consumer Banku

Poprzez zakup w 2002 roku Bank of America Polska SA rozpoczęto wdrażanie planów działalności Banku w Polsce. Przejmując instytucję finansową zmieniono nazwę na CC-Bank SA z siedzibą w Poznaniu. W 2004 roku przejęto Polskie Towarzystwo Finansowe i zmieniono nazwę na PTF Bank SA, a także po raz kolejny przeniesiono siedzibę, tym razem do Wrocławia. Obecna nazwa funkcjonuje od 2006 roku. Cztery lata później Santander Consumer przejął prawie cały AIG Bank Polska. Połączenie obu instytucji pod nazwą Santander Consumer Bank SA nastąpiło 1 marca 2009 roku.  Instytucja finansowa doceniana jest w wielu kategoriach. W 2016 roku otrzymała 1. Miejsce dla Mistrzowskiego kredytu gotówkowego w rankingu TotalMoney oraz godło Banku Przyjaznego Klientowi. Na przestrzeni lat swej działalności Santander Consumer Bank otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Santander Consumer Bank kontakt

Nazwa: Santander Consumer Bank

Data ustanowienia: 2003-01-01

Strona WWW: www.santanderconsumer.pl

Adres:

Plac Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
tel. (0-71) 374 85 99
fax. (0-71) 374 85 00

Historia:

2011 – prawne połączenie Santander Consumer Banku i AIG Bank Polska. Rebranding pod nazwą Santander Consumer Bank S.A.
2010 – Santander Consumer Bank zostaje większościowym właścicielem AIG Bank Polska, działającego w Polsce od 1998 roku
2006 – początek działalności w Polsce pod szyldem Santander Consumer Bank S.A.
2004 – zakup Polskiego Towarzystwa Finansowego SA przez Santander Consumer Finance, zmiana nazwy z CC-Bank SA na PTF Bank SA oraz przeniesienie centrali z Poznania do Wrocławia
2002 – nabycie Bank of America SA przez Santander Consumer Finance i zmiana w 2003 nazwy na CC-Bank SA
2001 – należący do Santander Consumer Finance CC-Bank kupuje AKB Privat- und Handelsbank AG w Niemczech
1999 – utworzenie spółki AKB Marketing Services Sp. z o.o. – właściciel: AKB Privat- und Handelsbank AG potentat na niemieckim rynku kredytów samochodowych
1998 – AIG Consumer Finance Group zostaje większościowym udziałowcem Banku Podlaskiego SA. Zmiana nazwy na AIG Bank Polska SA
1997 – powstanie Bank of America SA
1995-1996 – Polskie Towarzystwo Finansowe rozpoczyna działalność jako spółka akcyjna oraz otwiera pierwsze placówki

Grupa Santander

 • jest to największy bank strefy euro
 • jedna z największych grup finansowych na świecie
 • lider rynku bankowego Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej
 • zajmuje liczące się pozycje w Europie i na Świecie

W Polsce do Grupy Santander należą Santander Consumer Bank S.A. oraz Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.).

Santander Bank Polska

Santander Bank Polska (do września 2018 r.: Bank Zachodni WBK) należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jest jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala Santander Bank Polska na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

Grupa Santander Bank Polska to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance. Głównym akcjonariuszem Santander Bank Polska jest Santander, 1. bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

Santander Consumer Finance

Santander Consumer Finance jest wiodącą instytucją działającą na rynku kredytów konsumenckich w 13 europejskich krajach ‒ Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Santander Consumer Finance należy do Grupy Santander, a swoją działalność jako samodzielna dywizja rozpoczął w 2001 r. Obecnie w dywizji Santander Consumer Finance pracuje ponad 13 500 pracowników, zapewniających dostęp do kredytów konsumenckich 17 milionom klientów w 125 tysiącach punktów sprzedaży.

opinie o Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank cieszy się dużym zainteresowaniem naszych czytelników, o czym świadczy ogromna liczba komentarzy na jego temat. Niestety nie wszystkie są pochlebne, a wielu czytelników zdecydowanie odradza korzystanie z usług tego banku. Może sam masz jakieś doświadczenia z Santander Consumer Bankiem, którymi chciałbyś się podzielić?26
Dodaj komentarz

avatar
26 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Monika Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Były
Gość
Były

co za bank – masa ludzi pracuje, wyzysk, marne zarobki ale wymagania ponad stan… infolinia upierdliwe wpycha klientom produkty -jakby mogli to przez dziurkę od klucza wlezą… same studenciaki na telefonie, zero kompetencji

elah
Gość
elah

witam
mam kredyt hipoteczny w tym nieszczęsnym banku. chyba na głowę upadłam!!! wysłałam im 15 października polisę oc (potwierdzone przez pracownika w dniu 25-11-2013 co do daty otrzymania)mailem, na adres podany przez bank , a oni mi wysyłają pismo 19 listopada i oplate karną za brak akutalnej polisy oc na życie do kr. hipotecznego
nie bede sie wypowiadac na temat tych osób, które tam pracują, analfabeci czy co?pełna kompetencja!

Jan
Gość
Jan

Mistrzowie Lichwy.

MasterBlaster_9013
Gość
MasterBlaster_9013

Poszedłem do nich skonsolidować trzy kredyty gotówkowe. Było to troszkę załatwiania,ale spłacam teraz jedną ratę i jest trochę taniej. Polecam!

Klient
Gość
Klient

LICHWA to ich specjalność potrzebujesz kasy idź lepiej do każdego polskiego banku raty masz niższe jak u nich NIE POLECAM, OSTRZEGAM weźmiesz u nich kredyt masz hiszpańską inkwizycję w swoich finansach

penny dreadful
Gość
penny dreadful

Mam w Santanderze kartę kredytową Visa Comfort. Zdecydowałem się na nią przede wszystkim dlatego, bo była 'od ręki'. Wystarczyło podskoczyć do oddziału i już dostałem kartę, a nie czekanie bóg-wie-ile na to aż przyjdzie pocztą. Warunki są całkiem do rzeczy, a karta weszła już do mojego codziennego użytku, więc nie żałuję że wybrałem santander

klient
Gość
klient

posiadałam karte kredytowa z której korzystałam bank przyznal niby nagrodę premie która była w zestawieniu splacilam karte a nagroda przepadla OSZUSTWO okradanie klienta widać jaka opinia nizej NIGDY w tym banu!

klient
Gość
klient

widnieje reklama na kredyt 100tys a jak duże ubezp., i drugie tyle do splaty SUPER bank nie polecam

klient
Gość
klient

co za bank droższy ,gorzej jak PROVIDENT ostrzegam

KLIENT
Gość
KLIENT

OMIJAĆ Z DALEKA!!!. JEŻELI SPÓŹNICIE SIĘ Z SPŁATĄ TO NALICZAJĄ WSZYSTKO CO MOŻLIWE. Koszty blokady, koszty zastrzeżenia, koszty przekroczenia limitu, windykacja prowadzona przez wszystkich, wewnętrznych zewnętrznych, komornika itp.

nataliaen
Gość
nataliaen

NIE POLECAM WRĘCZ PRZESTRZEGAM po spłacie karty debetowej ponoć po 1 telefonie karta zostaje zamknięta, dzwoniłam kilkukrotnie, pani informuje o tym, że aby rozliczyć ostatecznie kartę należy uiścić miesięczną opłatę za użytkowanie karty, po czym każe wnieść opłatę i zadzwonić po danym dniu i sprawa ma być załatwiona, oczywiście robię jak mi każą po czym co…dzownię po opłaceniu msc opłaty za kartę aby zamknąć raz na zawsze to gó*** po czym psikus znowu mam wnieść opłatę za kolejny miesiąc używania karty… pewnie można tak w nieskończoność NIGDY WIĘCEJ

internauta
Gość
internauta

Miałem kilka lat temu założoną lokatę na 4% wszystko było w porządku, brak z mojej strony jakiejkolwiek uwagi.

Rusiu
Gość
Rusiu

bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe jestem zachwycony jest pan taki mily panie z-cadyrektora pionu kredytow konsumenckich Romanie Szymczak nikt od dawna mnie tak niezachwycil inteligencja i poczuciem humoru naprawde choc juz nie ma mnie na tym swiecie 5 lat to z przyjemnoscia zapraszam pana na moj grob wypijemy po jednym glebszym z powazaniem NIEBOSZCZYK Ryszard Wawrzycki

Anna
Gość
Anna

Nigdy więcej nie wezmę kredytu w tym banku, kiedy brałam kredyt miało być prosto i tanio. Dług spłacam regularnie a nie widać końca. Według moich obliczeń powinnam mieć o wiele mniejszą spłatę a okazuje się, że tak nie jest. Zupełnie nie wiem skąd te kwoty do zapłaty. Udałam się do punktu banku, pani była zdenerwowana i nieprzyjemna w kontakcie. Nie polecam tego banku jeżeli chodzi o kartę kredytową.

MARIAN
Gość
MARIAN

Do wszystkich czytających !!!
Jeśli macie potrzebę skorzystania z usług banku to każdy inny a nie Santander chyba ze macie stalowe nerwy
Przy opóźnieniu z jedna rata podkreślam jedna rata i tylko o kilka dni będzie wydzwaniał Kaczmarski inkaso np po20 kilka razy w ciągu dnia zaczynajac od godz 7:30 +- a bezczelność pracowników ww firmy przechodzi wszelkie granice. Zapomniałem nadmienić ze po uregulowaniu płatności nadal nękają a na to jest paragraf 🙂. Sprawa zgłoszona do powiatowego rzecznika konsumentów lub/i UOKiK

filip
Gość
filip

Wielka porażka

piotrek
Gość
piotrek

Ich głównym celem jest chyba oszukanie jak największej liczby klientów. Co innego przedstawiają w ofercie co innego dają do podpisu. Potem cię zapewniają że będzie naprawione, a po 14 dniach mówią że nic sie nie da zrobić. Reklamacje odrzucają. Ze szczerego serca odradzam!

jacek93
Gość
jacek93

Potwierdzam, trzymajcie się z daleka od tego banku jeśli nie chcecie stracić pieniędzy bezpowrotnie albo tracić czasu w sądach

prawdziwaopinia
Gość
prawdziwaopinia

UWAGA !!! TEN BAMK TO SAME PROBLEMY !!!
Najgorszy bank jaki mozna sobie wybrac!!! Od 3 lat zamkniete konto i karta, wszystko splacone!!! Nekaja mnie jakas kwota 23 zl od 3 lat ich system nie potrafi zaksiegowac poprawnie kwoty. Do tego nikt nie chce wystawic mi potwierdzenia a kazdy zapewnia albo na infolinii albo w punkcie ze wszystko jest uregulowane. Mija parte meisiecy i znowu sms ze widnieje zaleglosc. Nie polecam tego banku, nie radza sobie z wlasnym systemem!!! Klamia i oszukuja ludzi !!!

twojastara
Gość
twojastara

Absolutne zero dla tej instytucji. obsługa santanderconsumer bank jest co najmniej niekompetentna i nieudolna w wyjasnieniach dotyczacych umowy, wszystko jest tak zagmatwane, ze placi sie nie wiadomo za co. zamkniecie konta to juz w ogole jakis koszmar. od 3 miesiecy zalatwiam wszystkie formalnosci i caly czas mnie zbywaja, naliczajac dodatkowe kwoty. NIE POLECAM!!!!!

Tomasz
Gość
Tomasz

Zgadzam się….dają kartę….a później nekaja….złodzieje

Sylwia
Gość
Sylwia

Dzis bankomat (po wprowadzeniu pinu) zatrzymal moja karte bankowa. Kiedy wreszczie udalo mi sie do kogos dodzwonic, zeby zablokowac karte, okazalo sie, ze "proces identyfikacji sie nie powiodl", poniewaz bedac poza domem nie bylam w stanie podac numerow przelewow smsowych, czy elektronicznych, z ktorych nigdy nie korzystam!!!!!!! Zgodnie z umowa, wyplaty nastepowaly w banku i w bankomacie. Nie bylo ustalen dotyczacych obowiazku korzystania z innych opcji. Podane zostaly wszelkie dane osobowe, poza numerami dla mnie abstrakcyjnymi. Pani zaproponowala, bym zadzwonila ponownie do kogos innego, bo ona mi nie moze dalej pomoc. Tragedia!!!!! Przeciez nie chodzilo o wyplate, tylko o zablokowanie… Czytaj więcej »

Bartek
Gość
Bartek

Od kiedy przejeli wbk same problemy. Dziś nie działają karty za które musiałem zapłacić po 20 zł. Ogolnie słabo. Mając srodki nie mogę wypłacić pieniędzy ani zaatakować żenada by w dzisiejszych czasach chodzić do banku wypłacać pieniądze.

....
Gość
....

bank santander opalenica-podchodzę do okienka i przedstawiam temat mojej wizyty w w/w banku i nawet nie zdążyłem przedstawić sprawy do końca,gdyż!!!!!! pani odebrała połączenie telefoniczne i przez ok pięciu minut miała mnie gdzieś,rozmawiali o warunkach kredytu,więc poprosiłem o mój dowód osobisty i podziękowałem za miłą obsługę. no nie polecam i wynoszę się z tamtąd. poczułem się jak …

Marlena
Gość
Marlena

Po złożeniu wniosku przez sklep internetowy (związanego z zakupem), bank przez 7 dni nie potrafił się ze mną skontaktować, sklep ustalił, że niby 2 razy próbowali się do mnie dodzwonić ( mimo braku jakiegokolwiek połaczenia), na maila zero informacji. Po kilku krotnej interwencji do banku ze strony sklepu, nastąpiła rozmowa z infolinią banku i tu byłam w szoku, bo Pani z banku siadła na mnie w nie elegancki sposób, że to nie ja, bo mój glos jest za mlody w stosunku do numeru pesel, który podałam, hmm…, aż mnie zatkało, opryskliwość i język jakim operowała ta osoba była na poziomie… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Najgorszy bank! Omijajcie szerokim łukiem! Mam tam kartę kredytowa i za 2 tyg opóźnienia w zapłacie bank zabrał mi z konta 70 zł jako odsetki za opóźnienie i firma windykacyjna która dzwoniła do mnie po 2 tygodniach około 5 razy naliczyła mi odszkodowanie do zapłacenia w wysokości 100zl!!!!! Łącznie 170 zł na 2 tygodnie opóźnienia. To lichwa nie bank i oszuści! Ja spłacę kartę i zamykam ją, nigdy więcej nie wrócę do tego „banku”.