Rodzinne Pożyczki

Rodzinne Pożyczki oferta

Marka Rodzinne Pożyczki oferuje pożyczki online w kwocie od 300 do 3000 zł. Są to zobowiązania krótkoterminowe, co oznacza, że klient może pożyczyć pieniądze maksymalnie na 30 dni. Pożyczkodawca samodzielnie wybiera dzień spłaty i kwotę zobowiązania. Ustala je przy pomocy wygodnego suwaka na stronie internetowej marki.

Warunki pierwszej pożyczki w Rodzinne Pożyczki

Marka nie posiada promocyjnej oferty dla nowych klientów.

Program lojalnościowy Rodzinne Pożyczki

Rodzinne Pożyczki to firma, która stawia na budowanie długoterminowych relacji z klientem. Elementem wyróżniającym tę markę na rynku zobowiązań pozabankowych jest program lojalnościowy nagradzający stałych klientów. Już podjęcie drugiej pożyczki zapewnia atrakcyjny upust – klient zapłaci tylko 139 zł kosztów za każdy pożyczony 1000 zł.

Jakie jest RRSO w Rodzinne Pożyczki?

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota udzielonej pożyczki: 1 000 zł, umowa na 30 dni, oprocentowanie w skali roku 0%, całkowity koszt pożyczki 139 zł (w tym odsetki 0 zł, prowizja 139 zł), całkowita kwota do spłaty: 1 139 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 387%. Stan na 12.08.2019 r.

Rodzinne Pożyczki logowanie

„Jak się zalogować do Rodzinne Pożyczki”? Aktywny profil klienta jest niezbędny do podjęcia pożyczki, ponieważ to właśnie w nim znajdują się wszelkie informacje na temat zobowiązania. Można tam podejrzeć m.in. umowę pożyczki, status wniosku, kwotę do spłaty, a także dane do przelewu. Aby zyskać dostęp do profilu, musisz kliknąć przycisk Rodzinne Pożyczki logowanie i wpisać swoje dane. To przede wszystkim hasło oraz Twój login, czyli adres e-mail, który podałeś we wniosku.

Co ciekawe, marka umożliwia również rejestrację profilu klienta bez wypełniania wniosku o pożyczkę.  Wystarczy w tym celu kliknąć przycisk rejestracja Rodzinne Pożyczki. Następnie musisz podać swój nr PESEL, adres e-mail oraz wybrane przez siebie hasło.

Kalkulator pożyczki Rodzinne Pożyczki

rodzinne pożyczki kalkulator

Na jakich warunkach pożycza Rodzinne Pożyczki?

Aby uzyskać pożyczkę tej marki, należy spełnić następujące warunki:

  • posiadać obywatelstwo RP,
  • być w wieku od 19 do 71 lat,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Jak spłacić pożyczkę w Rodzinne Pożyczki?

Spłata zobowiązania tej marki nie powinna nikomu nastręczyć większych trudności. Rodzinne Pożyczki nr konta do spłaty znajdziesz w widocznym miejscu na stronie internetowej marki oraz po zalogowaniu w swoim profilu klienta. Będą tam również zamieszczone wszelkie informacje potrzebne do spłaty pożyczki, m.in. termin uregulowania zobowiązania i jego całkowitą kwotę. Niezbędne informacje dostaniesz też na swojego maila w chwili podjęcia pożyczki. Pamiętaj tylko, aby w tytule przelewu wpisać:

Spłata pożyczki (numer pożyczki lub numer PESEL).

W przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą możesz w każdej chwili skontaktować się z pracownikami marki dzięki działającej przez siedem dni w tygodniu infolinii.

Czy Rodzinne Pożyczki pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Ta marka umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki bez żadnych zaświadczeń. Aby tego dokonać, musisz wpłacić określoną kwotę kosztów pożyczki przed upłynięciem terminu spłaty zobowiązania. Kwotę tę znajdziesz w swoim panelu klienta. Pamiętaj jednak, że termin spłaty pierwszej Rodzinnej Pożyczki możesz przedłużyć tylko jeden raz.

Opinie o Rodzinne Pożyczki

Poniżej możesz przeczytać opinie naszych użytkowników na temat firmy Rodzinne Pożyczki. To marka, która w swojej działalności stawia na transparentność, indywidualne podejście do klienta oraz ograniczone formalności. Być może sam miałeś już jakieś doświadczenia z tym pożyczkodawcą? Podziel się z nami swoją opinią! Może okazać się niezastąpiona dla wszystkich osób, które w tej chwili rozważają podjęcie Rodzinnej Pożyczki.

Dane rejestrowe Rodzinne Pożyczki i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Rodzinne Pożyczki Sp. z o. o.
Siedziba firmy: Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
E-mail: kontakt@rodzinnepozyczki.pl
WWW: rodzinnepozyczki.pl
Telefon kontaktowy: +48 609 913 913
Godziny pracy:
Pn. – Pt. 08:00 – 22:00
Sb. – Nd. 08:00 – 20:00

NIP: 676‑256‑35‑55
REGON: 382861246
KRS: 0000777494


Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o