Ranking pożyczek na raty

Pożyczki na raty często ratują nas w podbramkowych sytuacjach. To one służą pomocą, gdy na środku drogi zepsuje się samochód lub lodówka odmówi posłuszeństwa, a portfel świeci pustkami. Po tego typu zobowiązania sięgamy również w przypadku zaplanowanych wydatków, np. zagranicznej wycieczki. Doceniamy szybkość, elastyczność i atrakcyjne warunki, które sprawiają, że firmy pożyczkowe coraz częściej mogą konkurować z bankami. Ranking pożyczek na raty podpowiada, po które tego rodzaju zobowiązanie warto sięgnąć, gdy brakuje gotówki.

Ranking pożyczek ratalnych

Pożyczka na raty sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzeba dodatkowego zastrzyku pieniędzy. Na polskim rynku działa wiele firm pożyczkowych, które szybko i sprawnie udzielają finansowego wsparcia. Niestety rosnąca liczba ofert pożyczek na raty sprawia, że konsumentowi w potrzebie bardzo trudno jest wybrać ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb. Często w pośpiechu sięga po pierwsze z brzegu rozwiązanie, by później tego żałować.

Rozważne podejście do wyboru pożyczki na raty zakłada sprawdzenie wszystkich dostępnych ofert i wybranie z nich tej najlepszej. Niestety to proces niezwykle czasochłonny i skomplikowany, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych parametrów. Z pomocą w tego typu kłopotach przychodzi ranking pożyczek na raty, który w przejrzysty i prosty sposób przedstawia warunki najpopularniejszych zobowiązań na rynku.

Przy tworzeniu rankingu założyliśmy, że klient zamierza pożyczyć 5000 zł na 24 miesiące. Kwota ta w zupełności wystarcza na pokrycie nadprogramowych wydatków. Z kolei długi okres spłaty zapewnia niską, przyjazną dla portfela ratę.

Ranking pożyczek na raty

hapipożyczki najlepsi na rynku

Ranking pożyczek na raty zwyciężyła marka hapipożyczki, która swoim klientom proponuje pożyczki w wysokości od 800 do nawet 25 000 zł. W przypadku zobowiązania o wskazanych wyżej parametrach (5000 zł na 24 miesiące), comiesięczna rata wyniesie zaledwie 229,34 zł.

Ta propozycja zwyciężyła w rankingu ze względu na najniższe oprocentowanie, które wynosi zaledwie 9,8% w skali roku. hapipożyczki to zatem tanie i kompleksowe rozwiązanie na chwilowy brak gotówki. Ograniczone formalności, atrakcyjne warunki oraz uczciwe podejście do klienta sprawiły, że marka została uhonorowana wieloma wyróżnieniami. Zdobyła m.in. tytuł Pożyczki Roku 2018 oraz Pożyczki Ratalnej 2017 w prestiżowym plebiscycie Loan Magazine Awards.

Wonga podbija serca Polaków

Wiceliderem naszego rankingu pożyczek na raty została znana marka pożyczkowa Wonga. Ta firma oferuje pożyczki od 50 do nawet 20 000 zł. Tak szeroka rozpiętość kwotowa sprawia, że marka zaspokoi potrzeby finansowe nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku pożyczki na raty o założonych w rankingu parametrach (5000 zł na 24 miesiące), wysokość miesięcznej raty będzie wynosiła 251,47 zł. RRSO tej pożyczki wyniesie z kolei zaledwie 19,8% w skali roku.

TAKTO Finanse na podium

W pierwszej trójce najlepszych pożyczek ratalnych na rynku pozabankowym znalazła się również marka TAKTO Finanse. To firma, która oferuje zobowiązania w kwocie od 1000 do 25 000 zł. Warto podkreślić, że jest to jedna z najtańszych ofert dostępnych na rynku. Dla pożyczki na raty o wskazanych parametrach (5000 zł na 24 miesiące) miesięczna rata wynosi zaledwie 357 zł. Oprocentowanie tej oferty to 76,33% w skali roku.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o