Ranking pożyczek dla firm

Pożyczki dla firm z roku na rok zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego – stanowią doskonałą alternatywę dla kredytów bankowych. Tego typu zobowiązania pozwalają w elastyczny i szybki sposób pozyskać pieniądze na sfinansowanie potrzeb swojego biznesu.

Zobowiązania pozabankowe dla firm są coraz bardziej doceniane przez polskich przedsiębiorców. Ich główne zalety to ogromna wygoda, elastyczne warunki oraz szybkość pozyskania gotówki, co w biznesie bywa kwestią kluczową. Pożyczki dla firm wspierają początkujących przedsiębiorców w rozwoju własnej działalności, a właścicielom już istniejących biznesów pomagają w spłacie bieżących zobowiązań czy realizacji zaplanowanych inwestycji.

Z roku na rok na polskim rynku pozabankowych rośnie liczba pożyczek przeznaczonych właśnie dla biznesu. Jak wśród nich wybrać najatrakcyjniejszą propozycję? Wyręczy nas w tym ranking pożyczek dla firm. To zestawienie, które wyróżnia oferty zapewniające bezpieczny i szybki dostęp do pieniędzy oraz najlepsze warunki.

Aasa dla Biznesu najlepszą ofertą dla firm

Nasz ranking pożyczek dla firm zwyciężyła popularna marka Aasa dla Biznesu, która oferuje zobowiązania w maksymalnej kwocie nawet 20 000 zł. Spłatę takiej pożyczki można rozłożyć aż na 36 miesięcy, co zapewnia niską i łatwą do spłaty ratę. Ogromnym atutem tej oferty jest możliwość ubiegania się o dodatkowe środki już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Ponadto ograniczone do minimum formalności sprawiają, że cały proces podejmowania zobowiązania jest niezwykle szybki. Za swoją ofertę marka Aasa dla Biznesu wielokrotnie wyróżniana była tytułem Biznesowej Pożyczki Roku w prestiżowym plebiscycie Loan Magazine Awards.

Pożyczka dla firm bez zdolności kredytowej

Wielu przedsiębiorców, którzy ubiegali się dodatkowe finansowanie w banku, spotkało się z odmową ze względu na brak odpowiedniej zdolności kredytowej. Ogromną zaletą pożyczek dla firm jest to, że mamy szansę je otrzymać nawet wtedy, gdy budżet firmowy jest w kiepskiej kondycji. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i rozumieją, że chwilowa utrata płynności finansowej nie może blokować dostępu do dodatkowego finansowania. To właśnie ono bardzo często pozwala firmie stanąć na nogi i osiągnąć mocną pozycję na rynku.

Jednym ze sposobów na pozyskanie dodatkowej gotówki bez zdolności kredytowej jest ustanowienie specjalnego zabezpieczenia. W ten sposób działa m.in. marka Monument Fund, która udziela przedsiębiorcom finansowego wsparcia w kwocie nawet do 500 000 zł z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości.

Pożyczki pozabankowe – kompleksowe wsparcie

Polscy pożyczkodawcy oferują szeroki wachlarz produktów finansowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zaznaczyć, że firmy pozabankowe oferują nie tylko pożyczki dla firm, lecz także wsparcie finansowe dla osób fizycznych. W razie przejściowych kłopotów mogą oni sięgnąć m.in. po popularne pożyczki gotówkowe lub po pożyczki ratalne. Takie produkty finansowe pozwalają w prosty i szybki sposób pozyskać dodatkowy zastrzyk gotówki na niespodziewane wydatki czy zaplanowane większe zobowiązania.

Pamiętajmy jednak, by w obliczu kłopotów finansowych, nie sięgać pochopnie po pierwszą z brzegu ofertę. W zależności od potrzeb przed podjęciem zobowiązania powinniśmy najpierw sprawdzić ranking pożyczek na raty czy ranking kredytów gotówkowych. W ten sposób dowiemy się, która instytucja gwarantuje szybki dostęp do finansowania oraz najlepsze warunki.

Ranking pożyczek dla firm

Pożyczka dla firm numer 1

Aasa dla biznesu

Zobacz ofertę !

Pożyczka dla firm numer 2

Ekspert Fines

Zobacz ofertę !

Pożyczka dla firm numer 3

Ekspert firmowy

Zobacz ofertę !