Ranking kont studenckich – czerwiec 2015

 

Spersonalizowane karta z Kontem z Lwem Direct w ING

 

Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim zajęło pierwsze miejsce w naszym zestawieniu. Prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w całym kraju. Nic nie zapłacimy też za przelewy internetowe oraz cashback, czyli wypłatę gotówki w sklepie w trakcie robienia codziennych zakupów. Karta wydawana do konta kosztuje 7 zł miesięcznie, ale opłaty tej można uniknąć, jeżeli w ciągu jednego miesiąca dokonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł. Osoby w wieku 18-26 lat mogą natomiast bezpłatnie otrzymać Moją Kartę ING – “plastik” ten ma wszystkie typowe funkcji kart Visa i Maestro, ale jego wygląd może zostać w pełni spersonalizowany przez użytkownika. Możliwość posiadania karty z ulubioną grafiką lub zdjęciem na pewno będzie atrakcyjne dla młodego klienta banku. Zaletą Konta z Lwem Direct jest też łatwy dostęp przez internet lub placówce.

 

Porównaj Bank Nazwa konta Opłata miesięczna Koszt użytkowania karty Sprawdź
Konto Direct 0.00 PLN 7.00 PLN*
Pakiet Standard 0.00 PLN 0.00 PLN
dbNET 0.00 PLN 5.00 PLN**
4 Konto PROSTOoszczędzające 1.00 PLN 3.00 PLN
5 Konto Mobilne 1.99 PLN 0.00 PLN

* 0 PLN w przypadku dokonania przez klienta transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN w ciągu miesiąca kalendarzowego ( między 28 dniem a 29 następnego miesiąca)

** 0 PLN w przypadku wykonania płatności kartą Visa przynajmniej jednej transakcji finansowej w ciągu miesiąca kalendarzowego.

 

Konto w Volkswagen Bank – standardowe, ale atrakcyjne

 

Na drugim miejscu na podium uplasowało się Konto osobiste w Pakiecie Standard w Volkswagen Bank. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak wewnętrzne i zewnętrze przelewy internetowe. Opłatami nie jest obarczone korzystanie z karty wydawanej do konta. Z bankomatów w całej Polsce można bez żadnej prowizji wypłacać środki w kwocie do 400 zł. Dostęp do konta możliwy jest poprzez sieć internetową i telefoniczne. Pierwszą trójkę kont szczególnie przeznaczonych dla osób w wieku do 26 lat zamyka rachunek dbNET w Deutsche Bank. Za jego prowadzenie nie zapłacimy ani złotówki, podobnie jak za przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. Z miesięcznej opłaty za kartę (5 zł w przypadku Visy Electron i 10 zł dla karty IQ) zwolnimy się po dokonaniu transakcji bezgotówkowej na kwotę odpowiednio 200 zł i 700 zł. Dostęp do rachunku możliwy w placówce, internetowo i przez telefon

 

Poza podium znalazły się konta w Credit Agricole (Konto PROSTOoszczędzające) i Raiffeisen Polbank (Konto Mobilne).Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o