Logowanie Rejestracja
Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim

Strona główna Prosto z banku Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim

Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim

Zakup jednego z czterech pakietów biznesowych dla firm oferowanych przez PKO Bank Polski stał się jeszcze prostszy i wygodniejszy. Od września osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki cywilne mogą otworzyć pakiety biznesowe przez Internet – umowę dostarczy kurier.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 16 września 2014
Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim

Zobacz więcej:

 

Internetowy proces otwierania kont w PKO Banku Polskim jest wygodny, szybki i bezpieczny. Po wypełnieniu prostego wniosku na stronie www.pkobp.pl, do klienta dzwoni konsultant PKO, który weryfikuje dane podane we wniosku. Telefoniczna weryfikacja danych umożliwia sprawne i bezbłędne skonstruowanie umowy, wydanie karty debetowej umożliwiającej również bezpłatne wpłaty gotówki we wpłatomatach, wydruk dokumentów i przygotowanie przesyłki kurierskiej. Po dostarczeniu przesyłki, kurier informuje Bank o złożeniu przez klienta podpisu na umowie.

 

- Wprowadzone rozwiązanie zdecydowanie ułatwi klientom firmowym skorzystanie z oferty Banku. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z usługi Dopuszczalnego Salda Debetowego już z chwilą jego otwarcia, również dla klientów dopiero rozpoczynających działalność bez konieczności przedkładania dokumentów finansowych - podkreśla Dariusz Dzwonnik, dyrektor Biura Produktów Depozytowo-Transakcyjnych.

 

Klienci przez Internet mogą otworzyć: Konto firmowe Inteligo oraz pakiety Biznes Debiut 18, Biznes Rozwój, Biznes Komfort Plus, Biznes Sukces Plus wraz z dopuszczalnym saldem debetowym, kartą debetową oraz dostępem do rachunku przez bankowość internetową iPKO. PKO Bank Polski zapewnia przedsiębiorcom sprawną, nowoczesną i atrakcyjną cenowo obsługę finansów na każdym etapie rozwoju firmy.

 

Podstawowym pakietem, przeznaczonym dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki biznesowe jest „Debiut 18”. Przez pierwsze 9 miesięcy opłata za jego prowadzenie wynosi 0 zł i może taka pozostać przez kolejne, pod warunkiem że średnie miesięczne saldo rachunku wyniesie 500 zł. W ramach oferty klient otrzymuje: rachunek bieżący w złotych, kartę debetową, dostęp do bakowości internetowej iPKO i wyciągi elektroniczne. Ponadto w ciągu miesiąca może wykonać pięć bezpłatnych przelewów internetowych w kraju, a na 6 miesięcy dostaje darmowy dostęp do platformy w celu prowadzenia księgowości. Na tym nie koniec. To, co dla wielu przedsiębiorców ma duże znaczenie, to możliwość skorzystania z Dopuszczalnego Salda Debetowego, czyli zadłużenia się w ciężar limitu w rachunku, maksymalnie do 20 tys. zł, bez przedstawienia dokumentów finansowych firmy.

 

Po 18 miesiącach współpracy z Bankiem pakiet „Debiut 18” automatycznie zostaje przekształcony w pakiet „Biznes Rozwój”. Jeżeli przedsiębiorca będzie oczekiwał bardziej rozbudowanej oferty, może dokonać zmiany na „Komfort Plus” lub „Sukces Plus”. Klienci otrzymują wtedy m.in.: bezpłatnie prowadzone rachunki pomocnicze, trzy bezpłatne karty debetowe, tańsze lub bezpłatne korzystanie z platformy do wymiany walut, bezpłatne ubezpieczenie superassistance oraz bezpłatne przelewy internetowe od 10 do 30 sztuk.

 

Proces otwarcia pakietów biznesowych przez kuriera jest kolejnym etapem w trwającym projekcie wirtualizacji procesów sprzedażowych. Dotychczas klienci Banku mogli otworzyć konto indywidualne przez kuriera oraz skorzystać online z pożyczki przez serwis iPKO. Rekordowy czas udzielenia pożyczki od złożenia wniosku do wypłaty środków to 5 minut.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Zdalne otwieranie rachunków dla firm w PKO Banku Polskim

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.