Logowanie Rejestracja
Za polecenie kredytu 200 złotych od mBanku

Strona główna Prosto z banku Za polecenie kredytu 200 złotych od mBanku Za polecenie kredytu 200 złotych od mBanku

Za polecenie kredytu 200 złotych od mBanku

mBank chce nagradzać klientów nie tylko za skuteczne polecanie znajomym rachunków w tej instytucji finansowej, ale także produktów kredytowych. Za rekomendowanie kredytów będzie można dostać nawet 250 złotych.

Autor: Rafal_Tomkowicz | Dodano: 2 września 2012
Za polecenie kredytu 200 złotych od mBanku

Zobacz więcej:

Programy rekomendacyjne są jednymi z najlepszych narzędzi promocji banku i jego produktów. mBank bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę i poszerza swój program PolecamBank.Do tej pory ta instytucja finansowa dawała każdemu klientowi za polecenie konta osobistego 50 złotych. Nowy system zakłada, że zachęcając znajomych do założenia rachunku i skorzystania z jednego z produktów kredytowych banku, można dostać od mBanku dodatkowe 200 złotych premii. Bliskim oraz znajomym można polecić konto z kredytem odnawialnym, kartę kredytową lub kredyt gotówkowy. Jeśli bank z jakiegoś powodu nie przyzna protegowanym produktu, klient otrzyma 30 złotych – za same starania.Oczywiście nowa osoba korzystająca z usług banku musi spełnić pewne warunki, żeby polecający ją dostał premię. W przypadku karty kredytowej, jej posiadacz musi wykonać, przynajmniej jedną transakcję. Istnieją też wymogi odnoszące się do premii 50 złotych za otwarcie rachunku. Warunkiem otrzymania tej kwoty jest to, żeby polecona przez klienta banku osoba przynajmniej raz zrobiła zakupy kartą debetową wydaną do konta 100 złotych (dla osób poniżej 26 roku życia) lub 200 złotych (dla osób starszych niż 26 lat).


Klienci chętniej korzystają z usług danego banku, jeśli poleci im go znajoma osoba. Z badań ARC Rynek i Opinia przeprowadzonych dla Internet Banking Monitor wynika, że co trzeci klient instytucji finansowej korzystający z bankowości internetowej wybrał ją właśnie dzięki rekomendacji znajomego. Tą zależność mBank chce wykorzystywać teraz na większą skalę, poszerzając swój program rekomendacyjny o produkty kredytowe.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Promocja kredytu hipotecznego PKO BP
Zobacz następny artykuł:
Promocja kredytu hipotecznego PKO BP
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.