Logowanie Rejestracja
Wygraj podróż marzeń z kredytem od ręki

Strona główna Prosto z banku Wygraj podróż marzeń z kredytem od ręki Wygraj podróż marzeń z kredytem od ręki

Wygraj podróż marzeń z kredytem od ręki

Od dziś możesz oddać swój głos na najlepsze i najzabawniejsze hasło w konkursie „Podróż marzeń z kredytem od ręki” organizowanym przez GBSBS Bank. Do finałowej dziesiątki spośród dużej ilości kuponów komisja konkursowa wybrała dziesięć haseł, które według niej są najciekawsze i które spełniały zasady konkursu. 

Autor: Rafal_Tomkowicz | Dodano: 15 lipca 2013
Wygraj podróż marzeń z kredytem od ręki

Zobacz więcej:

Ostatecznie o wybranie zwycięskiego hasła GBS Bank prosi internautów. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczyło skorzystać z wyjątkowej oferty kredytu gotówkowego, który można otrzymać na oświadczenie oraz złożyć kupon konkursowy.

 

Na kuponie wystarczyło wpisać uzasadnienie wymarzonego miejsca podróży.

 

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Rozwiązanie konkursu to 3 etapy. W pierwszym i drugim etapie na zwycięzców czekają skutery MOTO MAGNUS RETRO. W trzecim finałowym, nagroda główna w kwocie 20.000,00 zł.

 

Już od dziś do 22 lipca br. można oddać głos na jedno z dziesięciu haseł. Zwycięzcę pierwszego etapu poznacie 23 lipca br. Trzymamy kciukiJ

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.