Logowanie Rejestracja
Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Strona główna Prosto z banku Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Posiadacze kart kredytowych Citi Handlowy co dwa tygodnie otrzymują specjalne oferty i rabaty, limitowane w czasie. To wyjątkowe okazje przygotowane przez bank wraz z partnerami w ramach programu "Gorące oferty". Tym razem klienci Citi Handlowy mogą skorzystać ze zniżek w drogeriach Yyes Rocher, w sklepach Li Parie Lingerie, na zakup prezentów na stronie KatalogMarzeń.pl oraz we wrocławskich restauracjach Bistro Monopol i Novocaina.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 17 września 2014
Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Zobacz więcej:

 

Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. gorących ofert. To limitowane w czasie specjalne promocje i zniżki w wybranych punktach.

 

Aktualna lista zniżek:

 

· Li Parie Lingerie - 20% rabatu przy zakupach powyżej 400 zł od 15.09 do 28.09.2014. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

· Chocolissimo - 10 zł rabatu przy zakupach na min. 79 zł na produkty z kategorii Dzień Chłopaka http://chocolissimo.pl/do/cat/DZIEN_CHLOPAKA/-Dzien-Chlopaka-. Aby skorzystać z rabatu w koszyku należy podać kod: CITI0930 oraz zapłacić kartą kredytową Citi Handlowy. Oferta ważna do 01.10.2014, nie łączy się z innymi promocjami.

 

· KatalogMarzeń.pl - 15% rabatu na zakup Ksiąg Marzeń od 15.09 do 30.10.2014. Aby skorzystać z oferty należy użyć kodu: CITI2014 oraz zapłacić kartą kredytową Citi Handlowy. Rabat dotyczy wyłącznie Ksiąg Marzeń i nie łączy się z innymi promocjami.

 

· Yves Rocher - 20% rabatu w drogeriach. Nie dotyczy kosmetyków oznaczonych Zielonym punktem, akcesoriów kosmetycznych, zestawów i zabiegów kosmetycznych.

 

· Bistro Monopol we Wrocławiu -10% rabatu przy płatności kartą kredytową Citi Handlowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

· Restauracja Novocaina we Wrocławiu - 10% rabatu przy płatności kartą kredytową Citi Handlowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

Informacje o aktualnych "Gorących ofertach" klienci otrzymują w mailingach, przesyłanych co dwa tygodnie. Dodatkowo o wszystkich „gorących ofertach” bank informuje na fanpage Citi Rabaty, który ma już ponad 110 tys. fanów oraz na stronie www.citirabaty.pl.

 

Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który wciąż pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc, w których klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Wrześniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.