Logowanie Rejestracja
Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

Strona główna Prosto z banku Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

ING Bank Śląski przygotował kolejne innowacyjne rozwiązania, ułatwiające wpłacanie gotówki dla klientów korporacyjnych. Mogą oni dokonywać wpłat gotówki bez opuszczania siedziby swojej firmy – urządzenia instalowane są na miejscu.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 30 września 2014
Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

Zobacz więcej:

 

- Chcąc zapewnić naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo transakcji, udostępniamy kolejne narzędzia pozwalające na dokonywanie wpłat bez konieczności opuszczania siedziby firmy. Dla firm realizujących wysokie wolumeny wpłat gotówkowych, oferujemy wrzutnie elektroniczne montowane bezpośrednio u klienta. Dla wpłacających niższe wolumeny, proponujemy miniwpłatomaty, które można zainstalować w dowolnej lokalizacji. Te narzędzia zapewniają natychmiastowy dostęp do informacji o saldzie rachunku oraz umożliwiają bieżące monitorowanie i kontrolę przepływów gotówki na koncie – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

 

Klienci wpłacający gotówkę w banknotach w PLN mają możliwość zainstalowania miniwpłatomatu ING w swojej lokalizacji np. w sieci swoich sklepów, czy w back office firmy. Jest to kompaktowe urządzenie pozwalające na natychmiastowe rozliczenie pracownika przyjmującego utarg. Miniwpłatomat automatycznie weryfikuje autentyczność banknotów, co eliminuje ryzyko potencjalnych fraudów.

 

Wrzutnie elektroniczne typu light oferowane przez ING Bank Śląski to uproszczona wersja wrzutni instalowanych w oddziałach banku. Wymiary i waga urządzenia zostały  zmniejszone przy zachowaniu funkcji wersji podstawowej. Urządzenie instalowane jest w siedzibie firmy klienta i umożliwia dokonywanie wpłat gotówkowych, zarówno w banknotach, jak i w bilonie. Wpłat można dokonywać w PLN oraz w walutach wymienialnych, dostępnych w ING.

 

Firmom, w których osoby trzecie dokonują wpłat, ING Bank Śląski oferuje opłatomat. Jest to urządzenie, dzięki któremu można bezpłatnie realizować wpłaty standardowe np. opłaty komunikacyjne, czy za odpady komunalne, a także wpłaty niestandardowe tj. podatek gruntowy, podatek od nieruchomości, opłatę za czynsz poprzez zeskanowanie kodu wielowymiarowego. Opłaty mogą być realizowane zarówno przez osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Transakcje w opłatomacie mogą być realizowane za pośrednictwem kart płatniczych oraz gotówki – bilonu i banknotów.

 

Urządzenia te automatyzują proces obsługi gotówkowej. Wszystkie transakcje są natychmiast księgowane na wskazanych rachunkach. Zapewniają wygodę i bezpieczeństwo bo są realizowane bezpośrednio w siedzibie klienta. Ponadto miniwpłatomaty i wrzutnie light umożliwiają dokonywanie wpłaty 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Więcej informacji na stronie www.ingbank.pl.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.