Logowanie Rejestracja
Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

Strona główna Prosto z banku Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

W najnowszej promocji EKOpożyczki oferowanej przez Bank Ochrony Środowiska, w przypadku kwot do 10 tys. zł stawka oprocentowania kredytu wynosi 0 proc. Jedynym kosztem pobieranym przez Bank jest 10 proc. prowizja przygotowawcza.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 15 lipca 2015
Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

Zobacz więcej:

 

EKOpożyczka może zostać wykorzystana na dowolny cel, np. sfinansowanie wakacji, pilny remont czy wyprawkę do szkoły dla dziecka. Od teraz, dla kwoty pożyczki od 1 tys. do 10 tys. złotych udzielonej na okres do 12 miesięcy, oprocentowanie kredytu wynosi 0 proc.  Jedynym kosztem jest prowizja przygotowawcza w wysokości 10 procent (prowizja może być skredytowana).


Oferta przeznaczona jest dla Klientów, którzy posiadają w Banku ROR lub założą EKOkonto bez Kosztów (posiadacze EKOkonta bez Kosztów nie ponoszą opłat za jego prowadzenie, przelewy online i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a ponadto najnowszy ROR BOŚ Banku obudowany jest też specjalnymi promocjami – wśród nich warto wymienić „akcję rowerową”. Bon o wartości 600 zł na rower, bądź inny sprzęt sportowy, mogą otrzymać wszyscy nowi Klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali w BOŚ Banku żadnego rachunku oszczędnościowego).


Wniosek o pożyczkę można złożyć w placówkach banku, na www bosbank.pl i w systemie bankowości internetowej (BOŚBank24). Promocja EKOpożyczki trwa do 30 września 2015 r.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

Nowa oferta konta maklerskiego w ING
Zobacz następny artykuł:
Nowa oferta konta maklerskiego w ING
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.