Logowanie Rejestracja
Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Strona główna Prosto z banku Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Getin Bank przygotował wyjątkową, letnią promocję dla nowych i obecnych Klientów. Przez całe wakacje posiadacze wszystkich kont osobistych mogą bez żadnych warunków, za darmo wypłacać środki ze wszystkich bankomatów za granicą. To kolejna korzyść dla Klientów Getin Banku, którzy od kwietnia br. mogą także bezpłatnie i bezwarunkowo korzystać z konta osobistego Getin UP.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 16 czerwca 2015
Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Zobacz więcej:

 

Wbrew dominującym na rynku tendencjom, Getin Bank stale rezygnuje z opłat za obsługę finansową i jednocześnie rozbudowuje ofertę korzyści dla Klientów. Przez całe wakacje nie będziemy pobierać prowizji za wypłaty z bankomatów realizowane podczas zagranicznych wyjazdów. Dzięki temu, posiadacze kart debetowych Getin Banku nie będą musieli martwić się o dodatkowe koszty związane z dokonywaniem takich transakcji podczas podróży – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Segmentów Klientów, Getin Bank.


Od ponad roku Getin Bank oferuje Pakiet Korzyści „Mój Bank”, pozwalający m.in. na uzyskanie 4% w skali roku na koncie oszczędnościowym aż do końca 2016 r. i zwroty za domowe rachunki do 30 zł miesięcznie, czyli nawet do 360 zł rocznie. Dodatkowo, do dyspozycji Klientów oddano bezpłatną usługę SMS-info, umożliwiającą bieżącą kontrolę wydatków dzięki systematycznym powiadomieniom o operacjach na koncie. To tylko niektóre z benefitów dostępnych dla aktywnych, nowych i obecnych posiadaczy rachunku Getin UP. Co istotne, z bonusów można korzystać równocześnie, łącząc je z innymi promocjami,


Promocja umożliwiająca bezpłatne korzystanie z bankomatów za granicą obowiązuje od 15 czerwca do 30 września br.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Wakacje z Getin Bankiem – darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.