Logowanie Rejestracja
W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia.

Strona główna Prosto z banku W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia. W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia.

W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia.

4 lutego 2013 r. Credit Agricole wprowadził zmiany dotyczące kredytów hipotecznych w zakresie maksymalnego wieku kredytobiorcy w dniu spłaty ostatniej raty. Przeniesie się to na wydłużenie okresu kredytowania.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 6 luty 2013
W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia.

Zobacz więcej:

Za maksymalny wiek kredytobiorcy w dniu spłaty ostatniej raty Bank przyjmuje wiek emerytalny określony w art. 24 ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (w brzmieniu nadanym ustawą z dnia 11.05.2012r. ).

 

W praktyce oznacza to możliwość wydłużenia okresu spłaty kredytu hipotecznego do osiągnięcia wieku emerytalnego tj.  67 roku życia u kobiet i mężczyzn dla znacznej większości wnioskodawców. Kalkulator kredytowy uwzględnia tę zmianę i po wpisaniu właściwego wieku wnioskodawcy ustali okres kredytowania na właściwym poziomie.

 

 

 

 

Bank nadal dopuszcza finansowanie wykraczające poza wiek uprawniający do nabycia uprawnień emerytalnych, jeżeli kredytobiorca uzyskuje dochody z tytułu: emerytury, zasiłku przedemerytalnego, renty stałej lub w przypadku, gdy jego dochód nie jest przyjmowany do oceny zdolności kredytowej. W tej sytuacji maksymalny wiek kredytobiorcy w dniu spłaty ostatniej raty to 70 lat (bez zmian).

 

Wysokość stopy bazowej dla kredytów i pożyczek hipotecznych udzielanych w PLN, obowiązującej od 1 lutego 2013r. w Credit Agricole Bank Polska S.A.: stopa bazowa  to 4,02%.


   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

W Credit Agricole możesz spłacać hipotekę do 67. roku życia.

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.