Logowanie Rejestracja
Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko

Strona główna Prosto z banku Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko

Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko

Bank Ochrony Środowiska zaprezentuje na tegorocznych poznańskich Targach Poleko innowacyjne rozwiązanie skierowane do osób planujących budowę domów jednorodzinnych, jak i mieszkających w takich domach. Będzie to BOŚ EKOsystem – hybrydowy, ekologiczny system grzewczy radykalnie obniżający koszty ponoszone na ogrzewanie pomieszczeń i ciepłą wodę w domach. BOŚ EKOsystem to nowoczesna proekologiczna technologia i powiązane z nią finansowanie bankowe.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 13 października 2014
Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko

Zobacz więcej:

 

Każdy, kto ma swój dom lub właśnie go buduje, powinien brać pod uwagę koszty ponoszone na jego ogrzewanie i ciepłą wodę w kranach. Mroźne zimy, w zależności od zastosowanego systemu grzewczego, mogą wydrenować rodzinny budżet na niemałe, liczone w tysiącach złotych kwoty. Tradycyjne źródła ciepła można jednak z powodzeniem zastąpić nowoczesnymi, proekologicznymi instalacjami.

 

Ekologicznie i oszczędnie


Alternatywą są odnawialne źródła energii, coraz bardziej powszechne w innych krajach europejskich. Mikroźródła wykorzystujące promieniowanie słoneczne są szansą na niezależność energetyczną, wspierają ochronę środowiska, a co za tym idzie zwiększają komfort życia. Ich kompleksowe wykorzystanie może przynosić istotne oszczędności.

 

Rozwiązanie o nazwie BOŚ EKOsystem oparte na efektywnym wykorzystaniu kilku rodzajów mikroinstalacji, promuje Bank Ochrony Środowiska. BOŚ EKOsystem składa się z czterech elementów i można go instalować zarówno w nowo budowanych domach jak i tych, które są już zamieszkałe. Jego sercem jest moduł kotłowy, rozmiarami przypominający średniej wielkości szafę. Steruje on pozostałymi urządzeniami: pompą ciepła, zapewniającą ogrzanie domu, podgrzewającymi wodę panelami słonecznymi i produkującymi prąd ogniwami fotowoltaicznymi, montowanymi zazwyczaj na dachu budynku. Równie ważne jest to, że rozwiązanie BOŚ w elastyczny sposób może być dopasowane do potrzeb konkretnej nieruchomości. Na przykład w przypadku domów, w których już działają kolektory słoneczne, również warto wykorzystać pozostałe elementy BOŚ EKOsystem – czyli pompę ciepła i panele fotowoltaiczne.

 

Pełne wsparcie banku


Zastosowanie BOŚ EKOsystem pozwala na istotne ograniczenie rocznych kosztów ogrzewania – oszczędności, w porównaniu z różnego typu standardowymi systemami grzewczymi (gaz, olej, itp.) dla średniej wielkości domu mogą sięgać kilku tysięcy złotych rocznie.

 

Decydując się na BOŚ EKOsystem nie trzeba być ekspertem znającym od podszewki tajniki nowoczesnych eko urządzeń, zastanawiać się nad tym jak działają i czy w domu naprawdę będzie ciepło. Cały proces inwestycyjny bierze na siebie Grupa BOŚ. Pakiet obejmuje dobór odpowiedniego wariantu BOŚ EKOsystem, dopasowanego do wielkości i rodzaju domu, a także liczby mieszkających w nim osób oraz jego montaż i finansowanie. W pakiecie zawarte jest też ubezpieczenie domu i zainstalowanych urządzeń. Warto podkreślić, że BOŚ EKOsystem jako pierwszy na polskim rynku, objęty jest ochroną ubezpieczeniową od spadku zakładanej wydajności instalacji fotowoltaicznej. System umożliwia ponadto mobilne zarządzanie instalacją grzewczą – w tym za pomocą tabletu czy smartfona.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Tnij rachunki za ogrzewanie domu - BOŚ EKOsystem na Targach Poleko

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.