Logowanie Rejestracja
Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych

Strona główna Prosto z banku Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych

Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych

Marże zaczynające się już od 1,50 proc. oraz możliwość kredytowania nawet 95 proc. wartości nabywanej nieruchomości to nowa propozycja dla osób zainteresowanych kredytem hipotecznym w Raiffeisen Polbank. Od 29 września bank wprowadził zmiany w ofercie produktów hipotecznych. Na znacznie lepsze warunki finansowania mogą liczyć osoby, które już korzystają lub zdecydują się na korzystanie również z innych produktów Raiffeisen Polbank.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 30 września 2014
Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych

Zobacz więcej:

Atrakcyjne marże kredytowe


W nowej ofercie klienci mogą liczyć na niższe niż wcześniej marże od zaciąganych kredytów. Przy kwotach poniżej 200 tys. zł i kredytowaniu do 80 proc. wartości nieruchomości marża wyjściowa wynosi 2,60 proc. Kiedy na tych samych warunkach chcemy pożyczyć 200 tys. zł lub więcej, marża spada do 2,50 proc. Przy zaciąganiu kredytu na więcej niż 80 proc. wartości nieruchomości marża wynosi 2,80 proc. dla kwot poniżej 200 tys. i 2,70 proc. dla 200 tys. i wyższych. Szczegóły pokazuje poniższa tabela:

 

 

Lepsza oferta dla aktywnych i lojalnych klientów


Na lepsze warunki kredytowania mogą liczyć aktywni i lojalni klienci banku. Najniższy możliwy poziom marży, jaką bank jest w stanie zaoferować najbardziej aktywnym klientom z najlepszą oceną kredytową, to 1,50 proc.


W celu uzyskania możliwości obniżenia marży wystarczy np. posiadać  w banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z kartą debetową, aktywnie z niego korzystać i zasilać go kwotą 2,5 tys. zł miesięcznie. Również klienci posiadający w Raiffeisen Polbank ubezpieczenie na życie, grupowe ubezpieczenie nieruchomości czy kartę kredytową mogą liczyć na obniżoną marżę. Poziom oferty dla tych klientów obrazuje poniższa tabela:

 

 

Brak prowizji przy całkowitej spłacie kredytu po pięciu latach


Jeśli klient będzie chciał spłacić kredyt w okresie do pięciu lat od uruchomienia kredytu lub pierwszej transzy kredytu, naliczona zostanie prowizja w wysokości 1,5 proc. (min. 500 zł) od kwoty wcześniejszej  spłaty. W przypadku spłaty kredytu po tym okresie prowizja nie będzie pobierana.

 

Możliwość kredytowania nawet do 95 proc. wartości nieruchomości


Wprowadzając nową ofertę hipoteczną, bank zdecydował się też na podwyższenie wysokości współczynnika LTV, umożliwiając klientom sfinansowanie nawet 95 proc. wartości nieruchomości środkami z kredytu (warto pamiętać, że od 2015 r. zgodnie z wytycznymi nadzoru kredytobiorcy zobowiązani są do posiadania 10-proc. wkładu własnego). Taka propozycja dotyczy osób biorących kredyt na lokal mieszkalny. W przypadku kredytowania domów lub domów w budowie klienci mogą liczyć na sfinansowanie do 90 proc. ich wartości. Udzielenie kredytu przekraczającego 80 proc. LTV jest możliwe przy zapłacie prowizji za podwyższone ryzyko. Wynosi ona 3 proc. od kwoty przekraczającej 80 proc. i jest płatna z góry za trzy lata.„Poziom marż w naszej nowej ofercie hipotecznej czyni ją jedną z atrakcyjniejszych na rynku. Jednocześnie zakładamy oferowanie korzystniejszych warunków klientom, którzy traktują nasz bank, jako bank pierwszego wyboru. Osobom, które przez kredyt hipoteczny wiążą się nami na lata, chcemy zapewnić obsługę także innych potrzeb finansowych, jak karty kredytowe, konta osobiste czy kredyty gotówkowe. Lojalni mogą u nas liczyć na więcej za mniej” – mówi Adrian Sejdak dyrektor ds. kredytów hipotecznych w Raiffeisen Polbank.

 

Nowa oferta Raiffeisen Polbank dotyczy kredytów udzielanych w złotych. 

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Raiffeisen Polbank obniża marże kredytów hipotecznych

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.