Logowanie Rejestracja
Płatności mobilne w PKO

Strona główna Prosto z banku Płatności mobilne w PKO Płatności mobilne w PKO

Płatności mobilne w PKO

Nowa aplikacja PKO Banku Polskiego IKO daje możliwość płacenia telefonem w wielu punktach handlowo – usługowych, a także wypłacania pieniędzy z bankomatu. IKO pozwala również na robienie zakupów online, przelewanie pieniędzy znając  jedynie numer telefonu adresata przelewu. 

Autor: Rafal_Tomkowicz | Dodano: 18 kwietnia 2013
Płatności mobilne w PKO

Zobacz więcej:

 

IKO to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba nosić przy sobie gotówki, czy portfela i w każdej chwili można wyszukać najbliższy bankomat, czy punkt handlowo–usługowy, w którym  można zapłacić korzystając z aplikacji IKO. Aplikacja daje możliwość sprawdzenia stanu konta i historii transakcji w prosty sposób, ponieważ wystarczy mieć przy sobie jedynie telefon z zainstalowaną aplikacją.

Aplikacja na pewno gwarantuje duże bezpieczeństwo, ponieważ zabezpieczana jest kodem PIN, klient ma możliwość samodzielnego ustalenia limitu transakcji. Istotne jest również to, że transakcji możemy dokonać szybko i sprawnie, ponieważ wygenerowanie kodu w aplikacji trwa którcej niż wpisywanie kodu PIN w terminalu. Ale także wygoda, którą aplikacja i http://banking-magazine.pl/">płatność mobilna nam gwarantuje.

Jak podaje PKO Bank Polski już ok. 16 000 osób korzysta z płatności mobilnej.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: XIONC Dodano: 19 kwietnia 2013

jednakże trzeba mieć dostęp do internetu
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.