Logowanie Rejestracja
Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim

Strona główna Prosto z banku Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim

Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim

Zero złotych za prowadzenie rachunku bieżącego, kartę debetową i wszystkie przelewy w ramach aplikacji mobilnej IKO. PKO Bank Polski oferuje przedsiębiorcom nowy Pakiet Mobilny dla firm.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 10 lipca 2015
Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim

Zobacz więcej:

 

Pakiet Mobilny dla firm to idealne rozwiązanie dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz osób fizycznych wykonujących wolne zawody, oczekujących kompleksowego i nowoczesnego zarządzania finansami firmy za pośrednictwem aplikacji na telefon. W ramach pakietu klienci mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku bieżącego, który w wygodny sposób można obsługiwać nie tylko przez bankowość elektroniczną iPKO, ale i przez telefon w aplikacji mobilnej IKO. W IKO dostępny jest podgląd aktualnego salda oraz historii, co ułatwia kontrolę przepływu aktywów firmy oraz rzetelności kontrahentów w obsłudze należności. Aplikacja umożliwia również zlecanie przelewów oraz wypłaty gotówki z ponad 10 000 bankomatów bez użycia karty (więcej o aplikacji IKO na stronie www.iko.pkobp.pl). Dodatkowo w ramach pakietu oferowane są bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, przelewy na numer telefonu w kanale mobilnym IKO oraz wydanie karty debetowej.


- Pakiet Mobilny dla firm zawiera wiele produktów i usług bankowych, które w pełni zaspokoją potrzeby finansowe aktywnych przedsiębiorców. Rozwiązanie zapewnia wszechstronną i nowoczesną obsługę firmowych finansów oraz atrakcyjne warunki cenowe, a wszystko to za pomocą smartfona i aplikacji IKO. Nowy Pakiet umożliwia również przyjmowanie płatności na numer telefonu za wykonaną usługę lub zapłatę za sprzedaż w sklepach internetowych. Pakiet mobilny jest znakomitym uzupełnieniem dotychczasowych pakietów biznesowych oferowanych przez PKO Bank Polski - podkreśla Dariusz Dzwonnik, dyrektor Biura Produktów Depozytowo-Transakcyjnych dla klientów MSP.


Pakiet mobilny można otworzyć tradycyjnie w oddziale banku lub zdalnie w wygodny, szybki i bezpieczny sposób. Po wypełnieniu prostego wniosku na stronie www.pkobp.pl, do klienta dzwoni konsultant PKO, który weryfikuje dane podane we wniosku. Telefoniczna weryfikacja danych umożliwia sprawne i bezbłędne skonstruowanie umowy, wydruk dokumentów i przygotowanie przesyłki kurierskiej. Po dostarczeniu przesyłki kurier informuje Bank o złożeniu przez klienta podpisu na umowie.


Opłata za pakiet wynosi 0 zł miesięcznie pod warunkiem wykonania w danym miesiącu przelewu do ZUS i dokonania operacji kartą debetową do rachunku na sumę transakcji bezgotówkowych co najmniej 700 zł - w przeciwnym wypadku przedsiębiorca zapłaci 15 zł. Bank nie pobiera również opłaty za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z usług księgowych dostarczanych przez szybkafaktura.pl bezpłatnie przez 6 miesięcy.


Duże znaczenie dla wielu firm ma również możliwość skorzystania z limitu w rachunku. W ramach Pakietu Mobilnego dostępny jest limit w wysokości do 20 tys. zł, bez przedstawienia dokumentów finansowych przedsiębiorstwa.


Pakiet Mobilny jest uzupełnieniem zróżnicowanego wachlarza pakietów biznesowych w PKO Banku Polskim (Biznes Debiut 18, Biznes Rozwój, Biznes Komfort Plus, Biznes Sukces Plus, Konto Firmowe Inteligo), które w miarę potrzeb mogą być poszerzane o dodatkowe usługi i produkty bankowe.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Aplikacja ING dla firm na Apple Watch
Zobacz następny artykuł:
Aplikacja ING dla firm na Apple Watch
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.