Logowanie Rejestracja
Oszczędzaj 4 proc. z EKOlokatą Powitalną na platformie bossabank.pl

Strona główna Prosto z banku Oszczędzaj 4 proc. z EKOlokatą Powitalną na platformie bossabank.pl Oszczędzaj 4 proc. z EKOlokatą Powitalną na platformie bossabank.pl

Oszczędzaj 4 proc. z EKOlokatą Powitalną na platformie bossabank.pl

Bank Ochrony Środowiska w ramach platformy bossabank.pl proponuje wszystkim osobom, które szukają szybkiego zysku jednomiesięczną EKOlokatę Powitalną. Nowa lokata będzie oprocentowana na 4 proc. w skali roku.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 12 sierpnia 2014
Zobacz więcej:

 

EKOlokata Powitalna to oferta skierowana do nowych Klientów Banku. Aby z niej skorzystać wystarczy założyć e-KONTO BossaBank, którego prowadzenie jak i przelewy przez internet są darmowe. EKOlokata Powitalna jest lokatą jednomiesięczną, w ramach której Klienci mogą zdeponować od 1 do 15 tys. zł. W ramach promocji, Klient może mieć tylko jeden otwarty depozyt.

 

Dostęp do pełnej oferty Klienci mają zarówno na platformie bossabank, jak i na stronie Banku Ochrony Środowiska.

 

bossabank.pl jest platformą oszczędnościowo-inwestycyjną stworzoną i administrowaną przez Bank Ochrony Środowiska. Platforma umożliwia użytkownikom tworzenie własnych, indywidualnych i dostosowanych do ich potrzeb portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych. Dostępny na platformie Menadżer Inwestycji pozwala na określenie jaki rodzaj inwestycji będzie uwzględniał preferencje i oczekiwania użytkownika platformy.

 

Więcej informacji na bossabank.pl 

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Oszczędzaj 4 proc. z EKOlokatą Powitalną na platformie bossabank.pl

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.