Logowanie Rejestracja
Opłata rachunków za darmo z Bankiem Pocztowym

Strona główna Prosto z banku Opłata rachunków za darmo z Bankiem Pocztowym Opłata rachunków za darmo z Bankiem Pocztowym

Opłata rachunków za darmo z Bankiem Pocztowym

Od 1 października 2012 Bank Pocztowy oferuje swoim Klientom posiadającym Konto Standard lub Konto Nestor darmowe dokonywanie opłat za rachunki na każdej poczcie. Bank zrezygnował z opłat za przelew zlecony w placówce bankowej lub pocztowej.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 8 października 2012
Opłata rachunków za darmo z Bankiem Pocztowym

Zobacz więcej:

„Opłacaj rachunki za darmo” to program skierowany do obecnych Klientów Banku Pocztowego jak również do tych, którzy chcą założyć konto, wpłacać środki, zlecać przelewy i otrzymywać potwierdzenia.


– Nasza oferta skierowana jest do szerokiej grupy Polaków. Według danych NBP niemal 35% z nas opłaca rachunki w placówkach Poczty. Propozycja Banku Pocztowego pozwala zachować przyzwyczajenia, opłacać rachunki w tym samym miejscu, przy zredukowaniu do zera kosztów tej operacji. Wystarczy mieć Pocztowe Konto Standard lub Nestor, których otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne – mówi Tomasz Bogus, Prezes Zarządu Banku Pocztowego. - Oferta płacenia rachunków za darmo na każdej poczcie jest kolejnym przykładem wspólnych działań Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, które mogą przynieść korzyści całej Grupie Poczty. Zmiana ta wynika ze strategii obu spółek i przyczyni się do realizacji jednego z głównych celów Banku: 3 mln Klientów na koniec 2015 r. – zaznacza Tomasz Bogus.


 – Sieć  Poczty liczy ponad 8 tys. placówek na terenie całego kraju, dzięki czemu zawsze byliśmy istotnym graczem na rynku płatności. W ostatnim czasie obserwujemy jednak coraz silniejszą konkurencję na tym polu. Oferta Banku i Poczty jest odpowiedzią na zachodzące zmiany. Dzięki rezygnacji z prowizji za zlecenie przelewu w placówce, Klienci mogą przekonać się o korzyściach płynących z posiadania rachunku bankowego, przy jednoczesnym korzystaniu z usług w ramach sieci Poczty. Dla Polaków najważniejsze przy płatnościach są niskie opłaty oraz dogodna lokalizacja. Nowa oferta odpowiada na obie te potrzeby – mówi Janusz Wojtas, Członek Zarządu Poczty Polskiej. – Rozwój usług finansowych w Grupie Poczty to jeden z elementów naszej strategii. Zmiany na Poczcie dotyczą również naszej podstawowej działalności. Niedawno do oferty wprowadziliśmy przesyłkę hybrydową, rozwijamy Pocztex, który już wkrótce powinien być w pierwszej piątce firm kurierskich w Polsce. Poczta Polska się unowocześnia i staje się coraz bardziej konkurencyjna, co istotne z punktu widzenia otwarcia rynku pocztowego w 2013 r. – dodaje Janusz Wojtas.

 


7 października br. startuje kampania reklamowa Pocztowego Konta Standard „Opłacaj rachunki za darmo”. Ma ona zachęcić Polaków do korzystania z nowej oferty w placówkach Poczty i Banku Pocztowego. To jednocześnie pomysł na przekonywanie Klientów Poczty Polskiej do zalet płynących z usług bankowych. Symbolem kampanii jest pocztowy stempel.

 


Wsparciem dla akcji „Opłacaj rachunki za darmo” Banku Pocztowego jest szeroko zakrojona kampania promocyjna. Spoty promujące nową ofertę będzie można zobaczyć na antenie TVP1, TVP2 i TVP Info, TVN, TVN24 i TV4.

   
Finser

FinserDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.