Logowanie Rejestracja
Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych

Strona główna Prosto z banku Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych

Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych

Posiadacz nowego PKO Konta za Zero nie ponosi żadnych opłat za prowadzenie rachunku i używanie karty. Wystarczy że płacąc kartą debetową za zakupy, paliwo czy bilety do kina wyda min. 300 zł miesięcznie. Dla osób, które skorzystają z oferty do marca 2015 roku PKO Bank Polski przygotował dodatkowe promocje. Nowe Konto za Zero można otworzyć od 1 października.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 1 października 2014
Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych

Zobacz więcej:

 

 – Propozycja nowego PKO Konta za Zero jest reakcją na oczekiwania klientów. Uprościliśmy warunki zwalniające z opłat za konto i kartę, tak żeby klient mógł je w pełni zrozumieć i kontrolować. Stawiamy na aktywne korzystanie z konta – płatności kartą oraz samodzielne zarządzanie rachunkiem przez internet i telefon. To oferta dla klientów, którzy oczekują kompleksowej obsługi osobistych finansów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi – mówi Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego.

 

Główne atuty oferty to:

 

- 0 zł opłat za konto dla posiadaczy karty debetowej,

 

- 0 zł za wypłaty kartą z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego,

 

- 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać nią płatności min. 300 zł/miesięcznie,

 

- 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych,

 

- nieoprocentowany debet do 1000 zł na nieprzewidziane wydatki. Bank pobiera jednorazową miesięczną opłatę (5 zł) jedynie w przypadku skorzystania z dopuszczalnego salda debetowego,

 

- autooszczędzanie – czyli oszczędzanie przy okazji … płacenia kartą czy robienia przelewów. To doskonały sposób na powiązanie operacji wykonywanych na koncie osobistym z oszczędzaniem na wskazanym rachunku. Formę oszczędzania klient wybiera sam i może to być: stała kwota, procentowa wartość transakcji lub zaokrąglenia.

 

Do końca marca 2015 roku nowi klienci Banku, którzy otworzą PKO Konto za Zero mogą skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych:

 

- podwyższonego oprocentowania Konta oszczędnościowego Plus – 3% do kwoty 10 tys. zł przez 3 miesiące (jeśli posiadacz PKO Konta za Zero w tym czasie nie będzie wydawał na zakupy kartą co najmniej 300 zł miesięcznie oprocentowanie wyniesie 1,5 proc.),

 

- prowadzenia rachunku walutowego przez rok bez opłat – wystarczy otworzyć rachunek z kartą debetową.

 

PKO Konto za Zero można szybko i wygodnie założyć w dowolnej placówce PKO Banku Polskiego lub przez Internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.pkobp.pl , a umowę rachunku dostarczy kurier.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nowe PKO Konto za Zero - oferta dla aktywnych i oszczędnych

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.