Logowanie Rejestracja
Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Strona główna Prosto z banku Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska ruszył z promocją pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą zsumować swoje zobowiązania i jeszcze łatwiej zarządzać domowym budżetem. To co wyróżnia ofertę BOŚ Banku na tle rynku, to kwota pożyczki – do 150 000 zł, wydłużony okres kredytowania – do 150 miesięcy, możliwość regulowania wysokości rat, a także brak prowizji przygotowawczej. Oferta Banku dostępna jest od 1 września 2014.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 września 2014
Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Zobacz więcej:

 

Nową ofertę pożyczek konsolidacyjnych cechuje wydłużony okres kredytowania połączony z korzystnymi warunkami cenowymi, a także elastyczna możliwość regulowania wysokości rat. Maksymalna kwota pożyczki to 150 tys. zł, a jej spłata może być rozłożona do 120 miesięcy w przypadku pożyczki gotówkowej i do 150 miesięcy w przypadku oferty pożyczki konsolidacyjnej.

 

W ramach oferty Klient może otrzymać dodatkową gotówkę do kredytu konsolidacyjnego, którą może przeznaczyć na dowolny cel, np. sfinansować nadprogramowe wydatki, takie jak wyjazd wakacyjny czy od dawna zaplanowany remont.

 

Stawki oprocentowania zależą od okresu kredytowania. Najniższe oprocentowanie wynosi już 9,90 proc. w skali roku i naliczane jest w przypadku pożyczek spłacanych do 36 miesięcy. Przy pożyczkach udzielanych od 36 do 150 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne. We wszystkich przypadkach Bank nie pobiera prowizji przygotowawczej.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nowa promocja pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej w Banku Ochrony Środowiska

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.