Logowanie Rejestracja
Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku

Strona główna Prosto z banku Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku

Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska rusza z kolejną w tym roku promocją pożyczki gotówkowej. Jej zalety to atrakcyjne oprocentowanie, elastyczny okres kredytowania oraz brak konieczności wykupienia ubezpieczenia. Nowe warunki obowiązują do końca czerwca 2014 r.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 9 kwietnia 2014
Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku

Zobacz więcej:

 

Maksymalna kwota promocyjnej pożyczki w BOŚ Banku to 50 tys. zł, a jej spłata może być rozłożona nawet na 10 lat. Stawki oprocentowania zależne są od okresu kredytowania. Najniższe oprocentowanie nominalne – 6 proc. w skali roku – obowiązuje w przypadku pożyczek spłacanych do 12 miesięcy.

 

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest posiadanie w Banku Ochrony Środowiska rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego lub otwarcie takiego rachunku najpóźniej z dniem zawarcia umowy pożyczki, z wpływem miesięcznym w wysokości raty pożyczki powiększonej o koszt prowadzenia rachunku, jednak nie niższym niż 1000 zł lub przelewanie całości wynagrodzenia na rachunek w BOŚ Banku przez cały okres trwania umowy pożyczki gotówkowej. Pożyczka nie wymaga wykupienia  obowiązkowego ubezpieczenia. 

 

 

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.