Logowanie Rejestracja
Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

Strona główna Prosto z banku Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3% Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

1 marca 2015 roku eurobank wprowadził do swojej oferty nową promocję kredytu hipotecznego pod hasłem „W parze taniej” z obniżonymi, konkurencyjnymi na tle rynku marżami. Oferta kierowana jest do klientów, którzy przystępują do umowy kredytu wspólnie z inną osobą lub mogą się wykazać minimum dwoma źródłami dochodu. 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 16 marca 2015
Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

Zobacz więcej:

 

Klient może zyskać, wybierając jedną z dwóch opcji – promocyjną wysokość marży lub ofertę kredytu bez prowizji. Ponadto klienci, którzy poza dwoma źródłami dochodu, mogą się wykazać LTV, tj. stosunkiem kwoty kredytu do wartości nieruchomości, w wysokości do 60% - mogą liczyć na najbardziej korzystne warunki. W pierwszej opcji marża została obniżona do 1,30%, z kolei w drugim wariancie prowizja wynosi 0%.

 

Szczegółowe warunki nowej oferty przedstawia poniższa tabela - marże i prowizje dotyczą celu mieszkaniowego lub refinansowania:

 

Wnioski o kredyt hipoteczny z obniżoną wysokością marży można składać do 31 maja 2015 roku we wszystkich placówkach eurobanku oraz u Partnerów Sprzedaży.

 

Warunkiem przystąpienia do promocji jest skorzystanie z dodatkowych produktów eurobanku:
 

• ubezpieczenia na życie (do wyboru opcja ze składką miesięczną, roczną lub 5-letnią z możliwością kredytowania składki ubezpieczenia),
• konta osobistego w pakiecie Prestige lub Online/Active z deklaracją przelewu dochodu (dla klientów zaciągających kredyt hipoteczny bez opłaty za prowadzenie),
• karty kredytowej (do wyboru m.in. karta Visa Gold Home dedykowana dla posiadaczy kredytu hipotecznego w eurobanku z atrakcyjnymi bonusami na zakupy w marketach budowlanych),
• Programu "Rodzina i Przyjaciele", gwarantującego 5% zwrotu za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację uczestnikom Programu.

 

Dodatkowy bonus - karta Home Profit
 

Nowością dla klientów korzystających z oferty kredytów hipotecznych bezpośrednio w placówkach eurobanku jest możliwość przystąpienia do programu rabatowego Home Profit. Liczne zniżki w ramach programu pozwalają na tańsze wykończenie mieszkania. Kupon z unikalnym kodem aktywacyjnym, umożliwiający wyrobienie karty członkowskiej programu rabatowego Home Profit, można otrzymać w placówce banku po podpisaniu umowy kredytu hipotecznego. Promocja z programem rabatowym obowiązuje do 31.08.2015 r.

   


______________

 

Marża 1,3% dla kredytu na cel mieszkaniowy lub refinansowanie z LTV ≤ 60%, z prowizją 2%, dla dwóch źródeł dochodu zaakceptowanych przez Bank, pod warunkiem założenia konta osobistego w pakiecie Online/Active lub Prestige z comiesięcznym wpływem dochodu, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytu, skorzystania z oferty karty kredytowej i przystąpienia do programu „Rodzina i Przyjaciele”. Marża podwyższona o 0,85 p.p. do czasu wpisu hipoteki.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) na dzień 01.03.2015 przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego 200 tys. zł, LTV 80%, kredyt na 30 lat, co najmniej 2 dochody, wynosi 4,72% (oprocentowanie nominalne 4,46%, marża 1,55%), prowizja 2%, ubezpieczenie na życie 25 920 zł oraz ubezpieczenie nieruchomości 6 390 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 260 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł. Rata miesięczna 1 009,96 zł, całkowita kwota do zapłaty 365 588,98 zł, całkowity koszt kredytu 165 588,98 zł. RRSO może ulec zmianie.

 

Szczegóły oferty, w tym Regulamin promocji „W parze taniej”, Regulamin Programu „Rodzina i Przyjaciele” oraz opłaty, prowizje i warunki ubezpieczenia (wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela), są dostępne w placówkach Banku, u Partnerów Sprzedaży oraz na stronie www.eurobank.pl. Promocja „W parze taniej” trwa do 31.05.2015.

 

Sprzedaż premiowa „Kredyt hipoteczny z kartą Home Profit” obowiązuje od 01.03.2015 r. do 31.08.2015 r.Kupon z unikalnym kodem aktywacyjnym upoważniający do wyrobienia karty członkowskiej programu oszczędnościowego Home Profit prowadzonego przez Home Profit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu otrzymają Klienci, którzy złożą wniosek o kredyt hipoteczny bezpośrednio w Placówce Banku w okresie obowiązywania Sprzedaży premiowej oraz zawrą z Bankiem umowę kredytu hipotecznego.

 

Szczegóły oferty, w tym Regulamin Sprzedaży premiowej „Kredyt hipoteczny z kartą Home Profit” dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. oraz na www.eurobank.pl

 

 

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nowa promocja hipoteczna eurobanku „W parze taniej” z marżą już od 1,3%

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.