Logowanie Rejestracja
Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące

Strona główna Prosto z banku Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące

Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące

BOŚ Bank wprowadził do oferty nowy depozyt – 4-miesięczną EKOlokatę Natura. Jej oprocentowanie jest stałe i wynosi dla nowych środków 3,75 proc. w skali roku.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 29 września 2014
Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące

Zobacz więcej:

 

Na pojedynczej EKOlokacie Natura można zdeponować maksymalnie 500 tys. zł. Minimalna kwota to 1 tys. zł. Po upływie terminu lokaty, zgodnie z dyspozycją Klienta, lokata odnowi się na kolejny 4-miesięczny okres z oprocentowaniem, jak dla EKOlokat 3-miesięcznych lub zostanie przekazana wraz z odsetkami na rachunek wskazany przez Klienta.

 

Można założyć więcej niż jedną EKOlokatę Natura, zarówno dla nowych jak i starych środków (w tym drugim przypadku oprocentowanie stałe wynosi 3,40 proc. w skali roku).

 

Założenie depozytu w BOŚ Banku powiązane jest ze wsparciem chronionych zwierząt. Bank od każdej lokaty (utrzymanej przez minimum miesiąc) przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej.

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Nowa lokata w BOŚ Banku - 3,75 proc. na 4 miesiące

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.