Logowanie Rejestracja
Meritum Bank wypłaca 100 zł za spóźnienie!

Strona główna Prosto z banku Meritum Bank wypłaca 100 zł za spóźnienie! Meritum Bank wypłaca 100 zł za spóźnienie!

Meritum Bank wypłaca 100 zł za spóźnienie!

Rynek bankowy jest dość nasycony, w związku z czym aby wyprzedzić konkurencję banki stosują przeróżne techniki. Wypłacają klientom gratyfikacje np., za robienie przelewów bankowych, płacenie kartą. Meritum Bank postawił na płacenie klientom, gdy nie rozpatrzy wniosku pożyczkowego w ciągu 5 minut.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 25 kwietnia 2013
Meritum Bank wypłaca 100 zł za spóźnienie!

Zobacz więcej:

Z promocji „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej”  można skorzystać od 19 kwietnia do 28 czerwca 2013 roku. W ramach tej promocji Meritum Bank wypłaca 100 zł swoim klientom jeżeli po złożeniu wniosku o pożyczkę gotówkową  nie otrzyma on decyzji wiążącej ze strony banku w ciągu 5 minut. Wypłacana przez bank kwota 100 złotych jest kartą umowną, ponieważ w bankowych przepisach nie ma informacji na temat zobowiązania banków do wypłacania „zadość uczynienia” klientom za obliżony standard obsługi.

 

Meritum Bank gwarantuje, że po złożeniu przez klienta wypełnionego wniosku kredytowego i po sekundowym spóźnieniu z decyzją klient otrzyma rekompensatę w wysokości  100 zł. Ale uwaga! Bank posiada własny czasomierz, którym będzie mierzył jaki czas upłynął od wysłania wniosku o pożyczkę do centrali, gdzie bank sprawdza zdolność kredytową klienta i wydaje decyzję o przyznaniu kredytu.

 

Oczywiście nie ma znaczenia czy odpowiedź banku będzie pozytywna, czy negatywna. W obu przypadkach bank przyzna 100 zł klientowi, jeśli spóźni się z odpowiedzią na wniosek klienta. Kredyty gotówkowe oferowane przez Meritum Bank mogą wynosić od 1 – 200 tys. Złotych, natomiast okres spłaty kredytu może wynosić nawet do 120 miesięcy.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.