Logowanie Rejestracja
Loteria dla klientów GBS Bank

Strona główna Prosto z banku Loteria dla klientów GBS Bank Loteria dla klientów GBS Bank

Loteria dla klientów GBS Bank

13 lipca wystartowała loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w której udział mogą wziąć klienci GBS Bank. Do wygrania samochód osobowy typu SUV.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 21 lipca 2015
Loteria dla klientów GBS Bank

Zobacz więcej:

 

Od 13 lipca br. klienci GBS Banku mogą wziąć udział w loterii z nagrodami o nazwie "Auto Marzeń". Do wwygrania wiele atrakcyjnych przedmiotów, a przede wszystkim samochód osobowy Dacia Duster (grupa Renault). Konkurs trwa do 29 grudnia br.

 

Jak wziąć udział w losowaniu? To bardzo proste. Wystarczy być klientem GBS Bank i zakupić oraz skorzystać z jednego z kilku produktów finansowych oferowanych przez bank: kredytu gotówkowego, lokaty terminowej na okres 3, 6, 9 lub 12 miesięcy, karty kredytowej, konta osobistego z aktywną kartą debetową.

 

Loteria GBS

 

Każdy z wymienionych produktów to jeden los na loterię. Im więcej klient korzysta z wymienionych usług finansowych GBS Bank, tym więcej losów na loterię zdobywa, a co za tym idzie, rosną jego szanse na wylosowanie nagrody głównej - efektownego SUV-a marki Dacia oraz pozostałych upominków rzeczowych i to nie byle jakich, bo 40-calowych telewizorów firmy Samsung.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.