Logowanie Rejestracja
Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

Strona główna Prosto z banku Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis i marża od 1,43% - to aktualna propozycja w ofercie hipotecznej eurobanku. Osoby poszukujące finansowania na zakup nieruchomości mogą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w promocji „3-letnia zero-składka” w terminie od 29 września do 31 grudnia 2014 roku. W opublikowanym wczoraj rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2014 eurobank uplasował się na trzecim miejscu w kategorii „Bankowość hipoteczna”.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 2 października 2014
Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

Zobacz więcej:

 

29 września 2014 roku eurobank wprowadził na nowych warunkach do swojej oferty promocję kredytu hipotecznego pod hasłem „3-letnia zero-składka”. W ramach promocji bank oferuje darmowe ubezpieczenie nieruchomości przez okres trzech lat, a dodatkowo możliwość skorzystania z marży promocyjnej w całym okresie kredytowania lub z prowizji promocyjnej 0 złotych. Aby uzyskać promocyjne warunki kredytu, należy zdecydować się na założenie konta osobistego w pakiecie Prestige lub Online wraz z deklaracją przelewu wynagrodzenia oraz na zawarcie umowy o kartę kredytową eurobanku (możliwe jest przeniesienie zadłużenia z karty lub kart kredytowych innego banku), którą przez cały okres kredytowania dokonywana będzie przynajmniej jedna transakcja bezgotówkowa miesięcznie Oprócz tego należy skorzystać z ubezpieczenia nieruchomości na pięć lat oraz z ubezpieczenia na życie w dowolnym pakiecie z oferty eurobanku przez cały okres kredytowania. Promocja „3-letnia zero-składka” skierowana jest do osób wnioskujących o kredyt hipoteczny, w którym cel mieszkaniowy stanowi co najmniej 80%. Atrakcyjne marże kredytu mieszkaniowego w tej promocji, rozpoczynające się od 1,43%, to jedne z najniższych marż na rynku. Wnioski o kredyt hipoteczny z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis można składać do 31 grudnia 2014 roku we wszystkich placówkach eurobanku oraz u partnerów sprzedaży.

 

3-letnie ubezpieczenie nieruchomości gratis

 

W ramach promocji „3-letnia zero-składka” w kredycie hipotecznym eurobank opłaca kredytobiorcy składki ubezpieczenia nieruchomości przez okres trzech lat. Ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., znajdującemu się w ofercie banku, podlega nieruchomość stanowiąca zabezpieczenie udzielonego przez bank kredytu.

 

„Marża promocyjna” lub „Prowizja promocyjna” do wyboru

 

Kredyt hipoteczny w promocji „3-letnia zero-składka” dostępny jest w dwóch wariantach: „Marża promocyjna” lub „Prowizja promocyjna”, a kredytobiorca sam decyduje o wyborze jednego z nich. Niższe marże kredytu mieszkaniowego, kształtujące się w przedziale od 1,43% do 1,83% (dla 2 i więcej źródeł dochodu) oraz od 1,53% do 1,93% (dla jednego źródła dochodu), kredytobiorca otrzyma przy wyborze wariantu „Marża promocyjna”, w którym prowizja wynosi 2%. Wariant „Prowizja promocyjna” oferuje kredytobiorcy prowizję 0 złotych i marże o 0,3 p.p. wyższe niż w przypadku wariantu „Marża promocyjna”, co przedstawia poniższa tabela. W obu wariantach kredytu hipotecznego w promocji „3-letnia zero-składka” eurobank oferuje jedne z najniższych na rynku marż kredytu mieszkaniowego. Promocja skierowana jest do kredytobiorców z LTV poniżej 85% (przy jednym źródle dochodu) oraz kredytobiorców z LTV poniżej 90% (przy 2 i więcej źródeł dochodu). W obu przypadkach DTR (wskaźnik przedstawiający poziom relacji wydatków związanych z obsługą zobowiązań kredytowych i finansowych do dochodu netto) powinien być mniejszy niż 45%.

 
3 miejsce eurobanku w kategorii „Bankowość hipoteczna” w tegorocznym rankingu Newsweeka

 

eurobank zajął trzecie miejsce w opublikowanym wczoraj rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2014 (Newsweek, 29.09.2014 r.), oceniającym gotowość banków do udzielenia młodym Polakom kredytów na mieszkanie czy dom, a także jakość obsługi w tym zakresie.

 

eurobank z roku na rok odnotowuje wzrosty w pozostałych kategoriach rankingu Newsweeka, co odzwierciedla konsekwentną realizację strategii zorientowanej na zwiększenie satysfakcji klienta we wszystkich aspektach obsługi. W kategorii oceniającej jakość usług w oddziałach (Bank dla Kowalskiego) eurobank awansował o 5 pozycji (7 miejsce) w stosunku do zeszłego roku, w kategorii bankowość internetowa – o 3 pozycje (8 miejsce), natomiast w kategorii bankowość mobilna, z aplikacją, która po raz pierwszy została oceniona w rankingu Newsweeka, bank uplasował się na 7 miejscu.


Bank opłaca składkę ubezpieczenia nieruchomości przez okres 3 lat, pod warunkiem przystąpienia przez kredytobiorców do promocji i skorzystania z ubezpieczenia nieruchomości z oferty Banku na 5 lat. Promocja trwa od 29.09.2014 do 31.12.2014.

 

Marża 1,43% dostępna dla kredytu na cel mieszkaniowy lub/i refinansowanie z LTV ≤ 60%, z prowizją 2%, dla dwóch źródeł dochodu zaakceptowanych przez Bank, pod warunkiem założenia konta Online lub Prestige i przelewania co miesiąc środków z min. 70% wynagrodzenia przez Kredytobiorcę uzyskującego najwyższe dochody, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytowania oraz zawarcia umowy o kartę kredytową z oferty Banku lub rozwiązania umowy o kartę kredytową z innym bankiem i zawarcia umowy o kartę kredytową z Bankiem przez co najmniej jednego z Kredytobiorców oraz aktywne korzystanie z tej karty przez cały okres kredytowania tj. dokonywanie min. 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

 

Marża będzie podwyższona o 0,85 p.p. do czasu wpisu hipoteki.

 

RRSO na dzień 29.09.2014 przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego 200 tys. zł, LTV 80%, kredyt na 30 lat, co najmniej  2 dochody, wynosi 5,37% (oprocentowanie nominalne 5,10%, marża 1,57%), prowizja 2%, ubezpieczenie na życie 25 920 zł oraz ubezpieczenie nieruchomości 5 751 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 260 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł. Rata miesięczna 1 160 zł, całkowita kwota do zapłaty 391 989 zł, całkowity koszt kredytu 191 989 zł. RRSO może ulec zmianie.

 

Promocja jest dostępna dla Klientów, dla których DTR tj. poziom relacji wydatków związanych z obsługą zobowiązań kredytowych i finansowych  do dochodu netto Klienta jest mniejszy niż 45%. Szczegóły oraz Regulamin promocji "3 letnia zero-składka", opłaty i prowizje oraz warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli dostępne są w placówkach Banku, u Partnerów Sprzedaży oraz na www.eurobank.pl.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Kredyt hipoteczny eurobanku z 3-letnim ubezpieczeniem nieruchomości gratis

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.