Logowanie Rejestracja
Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet

Strona główna Prosto z banku Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet

Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet

Od 17 grudnia br. Klienci Getin Noble Banku mogą bezpiecznie i sprawnie płacić online z wykorzystaniem bezpośrednich płatności internetowych Paybynet. System, którego operatorem jest KIR, umożliwia dokonywanie płatności za zakupy internetowe przez całą dobę, a także uiszczanie drogą elektroniczną opłat administracyjnych na rzecz urzędów.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 18 grudnia 2014
Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet

Zobacz więcej:

 

Paybynet to usługa przeznaczona przede wszystkim do realizacji płatności za zakupy online. Unikalność  autorskiego rozwiązania KIR, w porównaniu z innymi systemami płatności za zakupy w Internecie polega na tym, że nie wymaga ono zaangażowania pośrednika kierującego przelewy na własne rachunki  bankowe.

 

W systemie Paybynet transakcja dokonywana jest bezpośrednio pomiędzy kupującym a sklepem.

 


- Ten właśnie prosty mechanizm działania usługi przekłada się wprost na szybkość i pewność realizacji przelewu. Dokonana płatność jest nieodwoływalna, a przekazana do sklepu w trybie online informacja o transakcji jest równoważna z gwarancją wpłaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzedawca towaru lub usługi może natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia, bez oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie - komentuje Artur Wojtczuk, Dyrektor Linii biznesowej płatności internetowe w KIR. 

 

Korzystając z przelewu w systemie Paybynet, klient sklepu internetowego widzi w serwisie transakcyjnym swojego banku gotowy do realizacji, wypełniony formularz przelewu, na który automatycznie przeniesione zostają wszystkie niezbędne dane, co pozwala zabezpieczyć go przed ewentualnymi błędami. - Pieniądze trafiają wprost na rachunek adresata. Taki przelew jest jednoznacznym dowodem dokonania wpłaty, łatwiej zatem o wyjaśnienie wątpliwości w przypadku ewentualnej reklamacji - podsumowuje A. Wojtczuk.

 

Usługa Paybynet to kolejne, innowacyjne rozwiązanie oferowane klientom Getin Noble Banku w ramach usług bankowości internetowej. - Wielu z naszych klientów to aktywni internauci, którzy chętnie korzystają  z możliwości dokonywania zakupów w sieci - mówi Paweł Wawiernia, Dyrektor Departamentu Kart i Płatności Alternatywnych, Getin Noble Bank  -  Spodziewamy się, że wdrożenie systemu Paybynet w jeszcze większym stopniu usprawni realizację tego rodzaju usług – dodaje.
 

   
   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: ona Dodano: 2 stycznia 2015

jeśli chodzi o getin to jest najbardziej nowoczesny bank obecnie. mam u nich konto getin up, z którego jestem bardzo zadowolona- darmowe przelewy w tym przez facebooka i karta z wyświetlaczem to jego największe atuty.

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Klienci Getin Noble Banku mogą korzystać z systemu bezpośrednich płatności internetowych Paybynet

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.