Logowanie Rejestracja
Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku

Strona główna Prosto z banku Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku

Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku

Idea Bank, inaczej niż inne banki wprowadzające opłaty za podstawowe konta, niezmiennie oferuje darmowy rachunek. Przedsiębiorca nie płaci za otwarcie i prowadzenie konta FIRMA TO JA oraz wykonywane na nim operacje, teraz może także bezpłatnie wpłacać gotówkę w oddziałach oraz wypłacać pieniądze z obcych bankomatów. Posiadając konto w Idea Banku właściciel firmy zyskuje szereg bezpłatnych narzędzi, ułatwiających prowadzenie biznesu.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 6 sierpnia 2015
Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku

Zobacz więcej:

 

- Konto FIRMA TO JA adresowane jest zarówno do początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru - aby osoba, która zakłada firmę, od razu pomyślała o nas, jako o miejscu, w którym warto otworzyć konto. To dlatego nie pobieramy opłat za podstawowy rachunek. Natomiast doświadczony przedsiębiorca doceni dodatkowe bezpłatne usługi i funkcjonalności, dedykowane dla biznesu - mówi Monika Chwiedziewicz, Dyrektor Departamentu ds. Rozwoju Bankowości Transakcyjnej Idea Banku.


Klient, który założy konto FIRMA TO JA dla działalności gospodarczej, nie płaci za otwarcie i prowadzenie rachunku, oraz za przelewy krajowe online, w także do ZUS i US. Nie będą pobierane od niego opłaty za dwa zrealizowane w miesiącu przelewy europejskie oraz natychmiastowe. Bank nie naliczy również opłaty za wydanie karty płatniczej. - Ponadto, klient może bezpłatnie wpłacać gotówkę w sieci wpłatomatów stacjonarnych obejmującej ponad tysiąc urządzeń, oraz w Mobilnych Wpłatomatach Idea Banku, w których można wpłacać utarg po zamówieniu pojazdu przez aplikację lub infolinię. Teraz, przedsiębiorca nie płaci również za wpłaty gotówkowe w oddziałach oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju - dodaje Monika Chwiedziewicz.


Właściciel konta w Idea Banku ma do dyspozycji szereg dodatkowych, nowatorskich narzędzi, ułatwiających prowadzenie biznesu. Osobom prowadzącym działalność gospodarczą, bank udostępnia Idea Cloud - pierwszy na świecie serwis bankowości transakcyjnej w chmurze połączony z systemem księgowym, ułatwiający prowadzenie firmy. Z jego poziomu można wystawiać i rozliczać faktury, przewidywać płynność finansową, dokonywać szybkich płatności, korzystać z platformy kredytowej online, przechowywać elektroniczne dokumenty w wirtualnym sejfie czy kontaktować się z bankiem przez wirtualny oddział.


Klient Idea Banku może również korzystać z placówek typu Idea Hub - przestrzeni, w których można popracować mając do dyspozycji narzędzia biurowe, darmową kawę i Wi-Fi, zarezerwować salę na biznesowe spotkanie. W Warszawie dostępne są trzy takie oddziały - przy ul. Marszałkowskiej 87, Zajęczej 15 i Polnej 11. W tym ostatnim, przedsiębiorca może nawet skorzystać z studia do fotografii reklamowej i samodzielnie wykonać profesjonalne zdjęcia produktów. Sieć Idea Hubów będzie poszerzać się o kolejne duże miasta w Polsce, a najbliższe placówki powstaną w Krakowie oraz w Łodzi.


Bank stworzył także wspomniany wcześniej Mobilny Wpłatomat, czyli specjalnie zaprojektowane auto z wbudowanym bankomatem-wpłatomatem, który klienci mogą zamówić przez aplikację mobilną. Pojazd przyjeżdża do przedsiębiorcy na wybrany termin pod wskazany adres, by ten mógł w bezpieczny i wygodny sposób wpłacić swój utarg. Idea Bank udostępnił usługę w Warszawie, w miarę zainteresowania ze strony klientów planuje wprowadzić ją także w innych miastach.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Jeszcze więcej korzyści w rachunku firmowym Idea Banku

Wystartował nowy portal Alior Banku
Zobacz następny artykuł:
Wystartował nowy portal Alior Banku
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.