Logowanie Rejestracja
Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm

Strona główna Prosto z banku Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm

Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm

Lokata Przedsiębiorcza - Biznes to wysokooprocentowana lokata, którą właściciel firmy może założyć na wybrany przez siebie okres, przez co sam decyduje, ile zarobi. Oferta jest ważna do odwołania, dlatego przedsiębiorca może szybko skorzystać z niej przez internet i zyskać nawet 2,65% w skali roku.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 22 lipca 2015
Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm

Zobacz więcej:

 

Idea Bank wprowadził do swojej oferty Lokatę Przedsiębiorczą-Biznes, która dzięki wysokiemu oprocentowaniu jest dobrym sposobem na osiągnięcie jeszcze większego zysku dla firmy. Przedsiębiorca może sam zdecydować, na jaki czas założy lokatę - 1, 2, 3, 4, 6, 9 lub 12 miesięcy i zyskać nawet 2,65% w skali roku, podczas gdy propozycje konkurencji oscylują w granicach 2%.


Oprocentowanie zależne jest od wybranego terminu, najwyższe można otrzymać w okresie 3,4 i 6 miesięcy, odpowiednio 2,25%, 2,45% i 2,65% w skali roku. Odsetki na lokacie kapitalizowane są na koniec okresu oszczędzania.


Lokata dostępna jest dla przedsiębiorców, posiadających konto w Idea Banku, ponieważ środki, którymi zostanie zasilona, muszą zostać przelane właśnie z firmowego rachunku. Co ważne, podstawowe konta w Idea Banku są bezpłatne, a bank oferuje do nich szereg innowacyjnych funkcjonalności m.in. Mobilne Wpłatomaty, przestrzenie do pracy typu Idea Hub, nową bankowość dla przedsiębiorców Idea Cloud.


Właściciel firmy może zdeponować już 1000 zł. Podczas gdy inne banki obniżają maksymalne progi kwotowe depozytów dla firm, Idea Bank umożliwia zdeponowanie nawet miliona złotych na jednej lokacie. Przedsiębiorca może założyć ich dowolną liczbę. Z założeniem lokaty nie warto czekać, ponieważ oferta jest ważna chwilowo. Aby zyskać na czasie, depozyt można założyć online - przez bankowość elektroniczną. Oferta jest dostępna także w oddziałach oraz telefonicznie.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Idea Bank z najwyżej oprocentowaną lokatą dla firm

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.