Logowanie Rejestracja
EuroTrio w BNP Paribas

Strona główna Prosto z banku EuroTrio w BNP Paribas EuroTrio w BNP Paribas

EuroTrio w BNP Paribas

EuroTrio to produkt strukturyzowany w BNP Paribas Banku Polska w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Charakteryzuje się nieograniczonym poziomem możliwej do osiągnięcia premii oraz ochroną kapitału. Dzięki współpracy z TUnŻ Warta S.A. subskrypcja produktu potrwa do 1 marca 2013 r.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 5 luty 2013
EuroTrio w BNP Paribas

Zobacz więcej:

Nowy produkt strukturyzowany BNP Paribas Banku Polska EuroTrio oferowany jest przy współpracy z TUnŻ Warta SA w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Oparty jest jednocześnie na trzech strategiach: stabilnej – budowanej na szwajcarskim indeksie SMI, dynamicznej – opartej o IBEX35 z Hiszpanii i mieszanej, opartej o brytyjski FTSE100. Wartość premii wypłacanej na zakończenie okresu ubezpieczenia uzależniona jest od notowań indeksu o najniższej stopie zwrotu i wynosi 100 proc. partycypacji we wzroście tego indeksu. W przypadku, gdy indeks o najniższym zwrocie nie odnotuje wzrostu, obowiązuje ochrona kapitału, a klienci otrzymają pełny zwrot wpłaconej składki pomniejszonej o opłatę wstępną. Wypłacone świadczenia nie podlegają opodatkowaniu podatkiem od dochodów kapitałowych. Ponadto klienci przystępujący do ubezpieczenia mają możliwość uzyskania dodatkowego zysku w wysokości 4,5 proc. w skali roku na lokacie pomostowej.

– Produkt EuroTrio jest odpowiedzią naszego banku na specyficzne potrzeby klientów, wynikające ze spadających stóp procentowych depozytów – mówi Piotr Dąbrowski z Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku. – Klienci poszukują teraz rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo, a jednocześnie oferujących możliwość wyższych zysków. Dodatkowo produkt daje szansę na 4,5 proc. zysk z lokaty pomostowej – dodaje Piotr Dąbrowski.

W skład indeksów wybranych do EuroTrio wchodzą największe spółki notowane na giełdach szwajcarskiej, hiszpańskiej i brytyjskiej. Reprezentują one gospodarki, które w ostatnich latach dokonały znacznych reform strukturalnych, co przełożyło się na stabilność i wzrost konkurencyjności tych krajów na rynku europejskim.

Minimalna składka uprawniająca do przystąpienia do ubezpieczenia EuroTrio wynosi 1 000 zł. Opłata wstępna to jedynie 0,5 proc. wpłaconej składki. Kwoty otrzymane z tytułu ubezpieczenia są wolne od podatku dochodowego bez względu na moment wypłaty świadczenia. Ubezpieczenie skierowane jest do osób indywidualnych.


   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.