Logowanie Rejestracja
Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank

Strona główna Prosto z banku Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank

Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank

Indeksowane Konto Oszczędnościowe Toyota Bank jest najnowszą, dedykowaną klientom indywidualnym, ofertą konta, którego oprocentowanie jest ustalane w oparciu o WIBOR 3M. To unikalna na rynku propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie gwarantowane odsetki, mając jednocześnie elastyczny dostęp do pieniędzy. Oprocentowanie konta jest jednym z najwyższych i obecnie wynosi aż do 3,15 proc. w skali roku.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 23 września 2014
Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank

Zobacz więcej:

 

Głównym wyróżnikiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego w Toyota Bank jest mechanizm oprocentowania deponowanych na nim środków. Gwarantowane oprocentowanie, co kwartał, będzie ustalane w oparciu o rynkową stopę WIBOR 3M.

 

Toyota Bank gwarantuje, że do 31 grudnia 2014 roku, oprocentowanie depozytów do 100 000 zł będzie powiększone o dodatkowy bonus WIBOR 3M plus 0,50 proc. Tym samym Indeksowane Konto Oszczędnościowe jest jednym z najwyżej oprocentowanych kont na rynku, dającym odsetki w wysokości 3,15 proc. w skali roku.


W przypadku kwot do 100 000 zł oprocentowanie będzie wynosiło WIBOR 3M plus 0,25 proc. (obecnie jest to 2,90 proc. w skali roku). Środki powyżej 100 000 zł będą miały oprocentowanie na poziomie WIBOR 3M minus 0,25 proc. (co daje oprocentowanie na poziomie 2,40 proc.). Odsetki będą naliczane na koniec każdego miesiąca oddzielnie dla depozytów w przedziale do i od 100 000 zł.

 

- Indeksowane Konto Oszczędnościowe to najciekawsza oferta na rynku dla wszystkich, którzy chcą oszczędzać, a jednocześnie mieć możliwość elastycznego i stałego dostępu do swoich pieniędzy. Zastosowany mechanizm oprocentowania daje naszym klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość będzie zawsze atrakcyjna i będzie odpowiadała trendom na rynku pieniężnym, co jest szczególnie istotne podczas obecnej dużej zmienności na rynkach giełdowych – mówi Bartosz Suchecki Kierownik ds. Rozwoju Produktów.


Indeksowane Konto Oszczędnościowe jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, obsługującym przelewy wchodzące i wychodzące. W ramach konta można korzystać także z innych usług Toyota Bank i np. otwierać lokaty terminowe. W przypadku zrealizowania przelewów z konta bank pobierze miesięczną zryczałtowaną opłatę w wysokości 30 zł, niezależnie od ilości wykonanych przelewów. Dla osób, które w danym miesiącu nie będą wykonywały przelewów, konto będzie bezpłatnie.


Nowe konto oszczędnościowe w Toyota Bank jest dostępne bez ograniczeń dla nowych i dotychczasowych klientów banku, którzy są zainteresowani ponadprzeciętnymi wynikami z oszczędzania oraz efektywnym zarządzaniem swoimi pieniędzmi.

 

   
Ofin.pl

Ofin.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Efektywne oszczędzanie na nowym koncie w Toyota Bank

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.